Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski podczas oficjalnego treningu przed galą KSW 47: The X-WarriorsPAP / Rafał Guz / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski podczas oficjalnego treningu przed galą KSW 47: The X-Warriors

KSW 47: znamy ostateczną kolejność walk

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Już 23 marca w Łodzi odbędzie się gala KSW 47. W walce wieczoru Tomasz Narkun zmierzy się z Philipem De Friesem. Łącznie kibice zobaczą w Atlas Arenie 9 pojedynków, a polska federacja przedstawiła ostateczną kolejność starć.

Galę KSW 47 otworzy batalia w kategorii koguciej. W niej Dawid Gralka zmierzy się z Pawłem Polityło. Dla obu zawodników będzie to pojedynek o pozostanie w federacji, gdyż mają oni za sobą nieudane debiuty. 

Pojedynek kobiet, pomiędzy Karoliną Owczarz a Martą Chojnoską, będzie trzecim starciem wydarzenia. Z kolei wyczekiwany bój Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem poprzedzi dwie główne walki gali. 

Zobacz także: Andrzej Grzebyk zdobył drugi pas FEN

Jako przedostatni do klatki wyjdą Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów zadebiutuje w KSW.

Starcie wieczoru będzie miało status mistrzowski. O zdobycie pasa wagi ciężkiej pokusi się Tomasz Narkun, który zmierzy się z obecnym mistrzem, Philipem De Friesem

Zobacz także: Pudzianowski przestrzega Kołeckiego

Oto ostateczna kolejność walk:

Transmisja z KSW 47 będzie dostępna jedynie w płatnym systemie - PPV lub na stronie kswtv.com. Koszt dostępu to 40 zł.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Chwile grozy w Neapolu. Ospina padł nieprzytomny na boisko [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądał galę KSW 47?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL