Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiNewspix / Grzesiek Jędrzejewski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

KSW 47: Mariusz Pudzianowski pewny zwycięstwa. "Strongmeńska siła wygra!"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Na gali KSW 47 rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie Szymon Kołecki. Były mistrz świata siłaczy nie daje większych szans mistrzowi olimpijskiemu. - Wiem, jaki wynik będzie miała walka Szymona! - pisze "Pudzian" na FB.

Mariusz Pudzianowski (12-6) w najbliższą sobotę (23 marca) zmierzy się z Szymonem Kołeckim (6-1) na gali KSW 47 w Łodzi. Pięciokrotny mistrz świata strongmenów nie bierze pod uwagę innego scenariusza niż zwycięstwo w pojedynku ze złotym medalistą IO w Pekinie (w 2008 r.) w podnoszeniu ciężarów.

42-letni Pudzianowski na swoim koncie na Facebooku zamieścił post pod tytułem "Pudzian i trzech olimpijczyków na jednej gali KSW 47". - Trzech mistrzów olimpijczyków na jednej gali! Historia się tworzy na naszych oczach: Kołecki, Janikowski i Ishii. Jak się ułożą walki Damiana i Ishiiego nie wiem, ale wiem jaki wynik będzie miała walka Szymona! Strongmeńska siła wygra! - napisał gwiazdor KSW.

Dla Kołeckiego walka z "Pudzianem" będzie debiutem w największej europejskiej organizacji MMA. - Po dwóch latach treningu, 7-8 walkach, jeśli one mi dobrze pójdą, miałem zdecydować się na ten krok. KSW doceniło moje umiejętności, dając mi takiego przeciwnika. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom wielu kibiców - powiedział były sztangista po treningu medialnym.

- Jestem przygotowany na każdą opcję. Jest dobrze, okres przygotowawczy dobrze przepracowałem. Ktoś musi wygrać. Lewa pięść to śmierć, a prawej się sam boję - odpowiedział mu Pudzianowski.

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Lewandowski musi odejść z Bayernu. "Widać frustrację. Otoczenie go męczy"

Pudzianowski pokona Kołeckiego na KSW 47?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL