Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Angela MaganaGetty Images / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Angela Magana

Była zawodniczka UFC, Angela Magana zapadła w śpiączkę

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Angela Magana (11-10) zapadła w śpiączkę po operacji kręgosłupa. Co prawda zabieg udał się, ale organizm byłej zawodniczki UFC źle zareagował na znieczulenie.

Magana miała 26 kwietnia stoczyć kolejny pojedynek na gali Combate 36 w Los Angeles, a jej rywalką miała być Kyra Batara. 35-latka trafiła do szpitala po tym, jak stwierdzono u niej przepuklinę dysku i uszkodzone nerwy w rdzeniu kręgowym. 

- Jest w śpiączce i czekamy na pozytywne wiadomości. Operacja przeprowadzona została pomyślnie, jednak problemem było znieczulenie - powiedział trener Angeli Magany. 

Zobacz także: Mirosław Okniński przed UFC w Sankt Petersburgu

Oto ostatni film przed operacją, jaki został opublikowany na Twitterze zawodniczki:

Wojowniczka z Nowego Meksyku walczyła dla UFC w latach 2014-2017, ale przegrała wszystkie z trzech pojedynków. Amerykanka jest prawdziwą weteranką MMA, gdyż swoją karierę rozpoczęła już w 2007 roku, kiedy żeńska odmiana tego sportu dopiero raczkowała. W jej dorobku są wygrane nad m.in. Jessica Aguilar czy Barb Honchak. 

Zobacz także: Ważna walka Michała Królika na DSF 22

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Lechia kolejny raz zawiedzie w końcówce sezonu? "Wydaje mi się, że są mądrzejsi niż dwa, trzy lata temu"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL