Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Newspix / Marek Konrad / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. Nowa pasja Mariusza Pudzianowskiego. Wymowne zdjęcie ze stadniny konnej

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
W listopadzie Mariusz Pudzianowski powalczy z Erko Junem na gali MMA 51 w Zagrzebiu. Polak przygotowuje się do pojedynku, ale ma również czas na swoje pasje. Jedną z nich pochwalił się na Instagramie.

Mariusz Pudzianowski zamieścił zdjęcie ze stadniny konnej. "Moja nowa pasja. Jak myślicie co to będzie?" - podpisał fotografię 42-latek. Z wpisu i zdjęcia zawodnika MMA można wywnioskować, że zaczął interesować się jazdą konną. 

W marcu tego roku Mariusz Pudzianowski walczył na KSW 47 w Łodzi. "Pudzian" przegrał z mistrzem olimpijskim Szymonem Kołeckim. Przy sprowadzaniu rywala 42-latek doznał urazu nogi i musiał zakończyć walkę jeszcze w pierwszej rundzie. 

W listopadzie fani Mariusza Pudzianowskiego znów będą mogli trzymać za niego kciuki. Polak zmierzy się z Erko Junem. Pojedynek z Bośniakiem będzie dużym wyzwaniem, bowiem rywal naszego reprezentanta kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa (wygrał wszystkie trzy swoje walki przez nokaut). 

- To dla mnie zaszczyt zmierzyć się z największą polską legendą w MMA w dodatku na mojej ziemi. Całe Bałkany tego dnia zapłoną i mam nadzieję, że fani pokażą, jak brzmi doping w zapełnionej po brzegi arenie - powiedział Erko Jun, gdy ogłoszono jego walkę z Mariuszem Pudzianowskim 9 listopada na MMA 51 w Zagrzebiu (więcej TUTAJ). 

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski opowiedział jak wyglądają jego treningi

ZOBACZ WIDEO: Kolejny słaby mecz Krzysztofa Piątka. "To nie jest wina Piątka. Jest ofiarą Milanu. Brakuje im wizji".

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL