Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martyn FordInstagram / Martyn Ford / Na zdjęciu: Martyn Ford

MMA. Martyn Ford trenuje do debiutu w KSW. "Będę gotowy na coś specjalnego"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Martyn Ford, potężnie zbudowany aktor i kulturysta z Wielkiej Brytanii, przygotowuje się do debiutu w MMA w federacji KSW. "Bez wątpienia będę gotowy" - zapowiada.

Ford, znany z roli przeciwnika Jurija Boyki w głośnym filmie "Undisputed IV", to jeden z najnowszych nabytków KSW. Anglik ma być jedną z głównych gwiazd gali w Londynie, gdzie polska federacja zamierza powrócić w okolicach października tego roku. 

Debiut potężnie zbudowanego zawodnika w MMA miał nastąpić już w 2019 roku, ale z powodu dużej roli Ford był zmuszony przełożyć plany sportowe. 

Od jakiegoś czasu 37-latek intensywnie przygotowuje się do walki, o czym świadczą liczne wpisy na Instagramie po treningach boksu czy brazylijskiego jiu jitsu. 

"Muszę powiedzieć, że znów kocham treningi, łącznie BJJ z boksem, siłą i kondycją. Cieszę się, to jakbym znów uczył się ruszać. Bez wątpienia będę gotowy na coś specjalnego w październiku" - napisał Martyn Ford.

Czytaj także:
Floyd Mayweather Jr nawołuje do rewanżu z McGregorem
ACA zainteresowane Mateuszem Rębeckim


ZOBACZ WIDEO: FEN 27. To była prawdziwa wojna. Wojciech Janusz przegrał z Adamem Kowalskim. "Takie jest życie, dajcie mi trochę czasu"

Czy chciałbyś zobaczyć pojedynek "Popka" z Martynem Fordem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL