Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Newspix / Marek Konrad / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. "Mam dużo do zaoferowania młodym". Mariusz Pudzianowski spotkał się z uczniami szkoły budowlanej

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
42-letni Mariusz Pudzianowski w kwestii zawodowej nie ma sobie nic do zarzucenia. - Młodzież może brać przykład - zapewnia gwiazda polskiego MMA.

Mariusz Pudzianowski będzie jednym z bohaterów gali KSW 53, która odbędzie się 21 marca w łódzkiej Atlas Arenie (WIĘCEJ TUTAJ). Zawodnik MMA z Białej Rawskiej nie żyje tylko sportem. "Pudzian" jest też przedsiębiorcą działającym w branży transportowej, a także rolnikiem.

"Sport to tylko hobby po pracy, a są inne dziedziny życia, w których radzę sobie doskonale" - napisał Pudzianowski na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcia ze spotkania z uczniami jednej ze szkół budowlanych.

"Ktoś musi im czasami kierunek pokazać że można!! A w kwestii zawodowej nie nam nic sobie do zarzucenia i mogą brać przykład (Skromny nie jestem i nie będę, bo mam dużo do zaoferowania i przekazania młodym. Zgadzacie się?)" - dodał gwiazdor KSW.

MMA. "Wygrał z Najmanem i myślał, że pokonał mistrza świata". Okniński krytykuje Pudzianowskiego i Jurkowskiego >>

Pytanie byłego mistrza świata strongmenów spotkało się z dużym odzewem ze strony internautów. Fani "Pudziana" w większości zgadzają się z tym, że ich idol jest wzorem godnym do naśladowania.

"Zgadza się Mariusz, jesteś ambitnym i bardzo wartościowym człowiekiem", "Jesteś inspiracją dla wielu i dla mnie samego osobiście, że aby coś osiągnąć, to trzeba ciężko pracować", "Od kogo (się uczyć - przyp. red.) jak nie od doświadczonych!" - czytamy na instagramowym koncie wojownika MMA.

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Małysz o problemach w reprezentacji Polski. "Będziemy walczyć o podium. Może zdarzy się cud"Najbliższe KSW możesz obejrzeć TUTAJ!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL