Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz po zwycięstwie z Coreyem AndersonemGetty Images / Jan Błachowicz po zwycięstwie z Coreyem Andersonem

MMA. UFC pyta fanów o kolejnego rywala Jona Jonesa. Błachowicz wygrał

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz po wygranej z Corey'em Andersonem wydaje się wyraźnym kandydatem do walki o pas kategorii półciężkiej z Jonem Jonesem. Fani zdecydowali w głosowaniu internetowym, że to Polak powinien zostać kolejnym pretendentem.

Znakomity występ Błachowicza na UFC w Rio Rancho, zakończony brutalnym nokautem na Amerykaninie, przejdzie do historii polskiego MMA. "Cieszyński Książę" zwyciężył siedem z ostatnich ośmiu walk dla światowego potentata mieszanych sztuk walki. 

Nie jest jednak przesądzone, że Polak w kolejnym pojedynku zmierzy się z mistrzem kategorii półciężkiej, Jonem Jonesem. Głośno mówi się, że UFC może doprowadzić do rewanżu Jonesa z Dominickiem Reyesem. 

Na Facebooku amerykańskiej organizacji pojawiła się ankieta na temat kolejnego pretendenta do tytułu. Na Jana Błachowicza głos oddało 67 proc. internautów, a na Reyesa 33 proc. W ankiecie udział wzięło blisko 80 tysięcy użytkowników.

Czytaj także:
Michał Materla zawalczy w Łodzi
Marcin Różalski powróci do walk w 2020 roku

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #41. "Zawiodłem się na Parnassie. Chciał walki z Gamrotem, a teraz schował się w Paryżu"

Czy Jan Błachowicz w kolejnej walce zawalczy z Jonem Jonesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL