Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczWP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. Walka z Jonesem była zapewniona. Jan Błachowicz zdradza kulisy

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz czeka tylko i wyłącznie na walkę o pas UFC. "Cieszyński Książę" twierdzi, że otrzymał zapewnienia na piśmie w sprawie starcia z Jonem Jonesem. Warunkiem było pokonanie Corey'a Andersona, czego Polak dokonał.

- Ja miałem obiecane, miałem napisane w przesłanych umowach, że moja następna walka będzie o pas, jeśli wygram. Wygrałem, więc mam nadzieję, że UFC się z tego wywiąże i mi tę walkę da. Wszystko rozgrywa się więc pomiędzy moją walką z Jonesem a jego rewanżem z Dominikiem Reyesem - powiedział Jan Błachowicz, który był gościem "Poranka z Polsat Sport". 

Polak, aktualnie sklasyfikowany jest na 4. miejscu w rankingu kategorii półciężkiej. Były mistrz KSW wygrał 7 z 8 ostatnich walk dla UFC, w pokonanym polu zostawiając m.in. Luke'a Rockholda czy Ronaldo Souzę. 

Sprawę walki z Jonem Jonesem z pewnością skomplikowały kolejne problemy z prawem obecnego mistrza. "Bones" został zatrzymany przez policję 26 marca. Mistrz UFC prowadził auto pod wpływem alkoholu, a na dodatek pod jego siedzeniem znaleziono broń, którą zabezpieczono w związku ze strzelaniną, do której doszło niedaleko Albuquerque.

- Nie wiadomo co będzie. Każdy czeka na to, co będzie się działo z Jonesem. Czekamy na wyrok w jego sprawie, w której nawywijał - dodał Błachowicz.

Czytaj także:
Koronawirus. Piękny gest Joanny Jędrzejczyk
Rafał Kijańczuk: Federacja została postawiona pod ścianą

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Czy UFC wywiąże się z ustaleń i Jan Błachowicz zawalczy o pas?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL