WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa

Legia rozmawia z nowym sponsorem. To będą linie lotnicze

Robert Czykiel
Robert Czykiel
W stołecznym klubie niebawem mogą pojawić się duże pieniądze. Legia Warszawa prowadzi rozmowy z jedną z linii lotniczych, które są obecne na lotnisku im. Fryderyka Chopina.

Największe linie lotnicze od wielu lat są sponsorami najsilniejszych europejskich klubów. Qatar Airways swego czasu był sponsorem Barcelony, a dziś wspiera FIFA. Emirates ma umowy z wieloma drużynami, w tym m.in. z Realem Madryt, Paris Saint-Germain, czy Arsenalem. Z kolei Etihad od lat jest kojarzone z Manchesterem City. Teraz podobnym kierunkiem chce podążyć Legia Warszawa.

- Tylko kwestią czasu jest podpisanie umowy przez Legię Warszawa z jedną z linii lotniczych obecnych na warszawskim Lotnisku Chopina - mówi w portalu businessinsider.com.pl Michał Gradzik, partner zarządzający Sponsoring Insight.

Na razie nie wiadomo, które linie lotnicze będą sponsorem mistrza Polski. Legia jedynie potwierdza, że takie rozmowy są prowadzone.

- Jako Legia prowadzimy już takie rozmowy i jestem pewien, że nawiążemy współprace z silną linią lotniczą, ale o szczegółach i terminach nie mogę jeszcze mówić - przyznaje Andrzej Stepanów, dyrektor ds. relacji biznesowych Legii.

Portal legia.net jedynie wspomina, że właściciel i prezes klubu Dariusz Mioduski  niedawno miał spotkanie z ambasadorem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To mogłoby sugerować, że sponsorem będzie Emirates.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #16: Kolejne kłopoty Krychowiaka. Bluzgi z trybun


Komentarze (40):

    Pokaż więcej komentarzy (37)