Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lionel Messi Getty Images / Juan Manuel Serrano Arce / Na zdjęciu: Lionel Messi

Messi zignorował prowokację fanki. Kobieta w rewanżu go obraziła

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Fanka chciała, by Lionel Messi podpisał się na koszulce Rosario Central. Piłkarz wiedział, że to skończyłoby się skandalem i po zignorowaniu prośby nieźle mu się oberwało.

Lionel Messi na każdym kroku jest rozchwytywany. Gdzie się pojawi, tam od razu oblega go tłum kibiców, którzy chcą od niego autograf lub wspólne zdjęcie. W światowych mediach zrobiło się głośno o jednym z niedawnych spotkań z fanami.

Gwiazdor Barcelony rozdawał autografy, gdy pewna kobieta poprosiła go o podpis na koszulce. To jednak była prowokacja, bo fanka miała na sobie koszulkę Rosario Central. To z kolei odwieczny rywal Newell's Old Boys, w którym 31-latek uczył się futbolu.

Messi wiedział, że gdyby złożył podpis, to w Argentynie wybuchłaby afera. Można to porównać do złożenia autografu na koszulce Realu Madryt. Dlatego gwiazdor dwukrotnie zignorował prośby kobiety. Ona postanowiła się zemścić, co widać w poniższym filmie.

- Pech frio - dwukrotnie powiedziała kobieta w kierunku Lionela. Ten argentyński zwrot oznacza człowieka pozbawionego uczuć. Gracz "Dumy Katalonii" jednak nie dał się wyprowadzić z równowagi i skupił się na innych fanach.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: Real Madryt rozpoczyna zabawę. Wysokie zwycięstwo Królewskich [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Rozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL