Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo Getty Images / Manuel Queimadelos Alonso / Stringer / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Druga kobieta oskarża Ronaldo! "The Sun" pisze też o trzeciej

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Prawnik reprezentujący Kathryn Mayorga, która jako pierwsza oskarżyła Cristiano Ronaldo o gwałt, zdradził, że zgłosiła się do niego druga kobieta, mająca takie same zarzuty wobec gracza. Pojawiają się też doniesienia o jeszcze jednej dziewczynie.

Jeszcze nie skończyły się problemy Cristiano Ronaldo związane ze znajomością z Kathryn Mayorgą, a piłkarz Juventusu może mieć kolejne i związane z tym samym tematem.

Otóż Leslie Stovall, prawnik reprezentujący kobietę, która jako pierwsza oskarżyła Portugalczyka o gwałt w 2009 roku, wyznał, że zgłosiła się do niego druga kobieta, mająca wobec zawodnika takie same zarzuty.

- Miałem telefon od kobiety, która twierdzi, że przeżyła z Ronaldo bardzo podobną historię co moja pierwsza klientka - miał przekazać "Daily Mail" prawnik. Nie chciał ujawniać nazwiska kolejnej, być może, ofiary piłkarza.
Dodał jednak, że ​​przekaże te informacje policji w Las Vegas, która niedawno otworzyła sprawę Mayorgi.

Z kolei angielski tabloid "The Sun" przekonuje, że do prawników zgłosiła się co najmniej jeszcze jedna kobieta mająca takie same zarzuty wobec Portugalczyka. Do zbliżenia miało dojść, podobnie jak w przypadku Mayorgi, w 2009 roku i również między piłkarzem a dziewczyną zawarto porozumienie o milczeniu.

 - Będę się starał potwierdzić te doniesienia - potwierdził na łamach gazety Leslie Stovall.

Oskarżenie ze strony Mayorgi o gwałt sprawiło, że Ronaldo postanowił zatrudnić adwokata Davida Chesnoffa. Znany jest on jako prawnik gwiazd, który reprezentował m.in. Paris Hilton, Mike'a Tysona czy Andre Agassiego.

Portugalczyk chce wytoczyć proces o zniesławienie, dlatego liczy na działalność prawnika, który specjalizuje się właśnie w tym zagadnieniu.

Przypomnijmy, że Amerykanka oskarżyła piłkarza o gwałt, do którego miało dojść w jednym z hoteli w Las Vegas w 2009 roku. Na początku sprawa nie wyszła na jaw, ponieważ kobieta miała otrzymać 375 tysięcy dolarów zadośćuczynienia i dlatego nie zgłosiła sprawy na policję.

ZOBACZ WIDEO Juventus nie zawodzi. Ronaldo znowu strzela! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Czy wierzysz w niewinność Cristiano Ronaldo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

×
    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL