Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lionel MessiWP SportoweFakty / GEORGI LICOVSKI / Na zdjęciu: Lionel Messi

Lionel Messi wkrótce wróci do reprezentacji Argentyny

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
- W marcu Lionel Messi ponownie założy koszulkę reprezentacji Argentyny - dowiedział się tamtejszy dziennikarz Hernan Castillo. Gwiazdor Barcelony nie wystąpił w meczu swojej drużyny narodowej od MŚ w Rosji.

Po tegorocznych mistrzostwach świata Lionel Messi zawiesił reprezentacyjną karierę i jesienią nie zagrał w żadnym meczu Albcelestes. W tym kraju toczy się dyskusja, czy piłkarz jeszcze kiedykolwiek wróci do kadry.

Pojawiły się nawet opinie, że piłkarzowi nie zależy na grze w barwach narodowych i Lionel Scaloni, selekcjoner zespołu, powinien mocniej postawić na Paulo Dybalę.

Jak jednak dowiedział się argentyński dziennikarz Hernan Castillo, Messi jest w stałym kontakcie ze Scalonim i już zapowiedział powrót do gry w reprezentacji.

Po raz kolejny piłkarz ma założyć koszulkę Albicelestes w marcu przyszłego roku przy okazji najbliższego towarzyskiego spotkania. Nie wiadomo jeszcze, kto wówczas będzie rywalem Argentyńczyków.

Messi zebrał dotąd 128 występów w narodowych barwach i zdobył w nich aż 65 bramek. Mimo wielu lat gry nie odniósł jeszcze z kadrą żadnego wielkiego sukcesu. Ostatnie MŚ zakończyły się dla Argentyny na 1/8 finału.

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Mourinho nie jest już "special one". "Przestał się rozwijać"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL