Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Najbardziej oglądane programy w 2018 r. Hitem mecz Polska - Kolumbia

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W rankingu TOP 10 programów telewizyjnych w mijającym roku aż siedem lokat zajęły transmisje sportowe. Największą widownię zgromadziła transmisja z meczu Polska - Kolumbia (0:3) na MŚ w Rosji.

"Największą widownię w polskich stacjach telewizyjnych w okresie od 1 stycznia do 19 grudnia 2018 roku zgromadziła transmisja mundialowego meczu Polska - Kolumbia (0:3) z 24 czerwca" - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

Porażkę Biało-Czerwonych z Kolumbią na antenie TVP1 oglądało średnio 11,64 mln widzów. Wyliczono, że przynajmniej przez 1 minutę relację ze spotkania na Kazań Arienie widziało 18,83 mln osób.

Drugie miejsce wśród najbardziej oglądanych programów 2018 r. zajęła relacja finałowego konkursu Turnieju Czterech Skoczni z Bischofshofen. Triumf Kamila Stocha śledziło w TVP1 średnio 7,28 mln widzów (11 mln przynajmniej przez 1 minutę).

W TOP 10 rankingu programów telewizyjnych znalazły się też: pierwszy konkurs skoków narciarskich podczas ZIO w Pjongczangu (6,33 mln w TVP1) - 5. miejsce, mecz piłkarski Polska - Korea Płd. (5,85 mln) - 6., HMŚ w lekkoatletyce (5,40 mln) - 7., MŚ w lotach narciarskich (5,38 mln) - 8. oraz mecz Polska - Brazylia w finale MŚ w siatkówce (4,62 mln) - 9. pozycja.

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Bunt piłkarzy w Manchesterze United. "To wszystko jest bardzo niegrzeczne"

Komentarze (8):

 • Manuel Zgłoś
  Zbliża się plebiscyt na Sportowca Roku , więc trzeba przypomnieć o kopaczach, chociaż wyjątkowo nieudane mistrzostwa świata w Rosji w ich wykonaniu były ale zawsze dobrze przypomnieć
  Czytaj całość
  ludziom że takie wydarzenie miało miejsce.
  • Manuel Zgłoś
   Tę kopaninę boiskową ogląda coraz mniej ludzi , szkoda czasu na takie badziewie jak mecze naszej reprezentacji czy ligowe Ekstraklasy. Są dużo ciekawsze sporty , które dostarczają
   Czytaj całość
   większych emocji i chętnie się te sporty ogląda.
   • --iki-- Zgłoś
    cykliczne zdobywanie mistrzostwa swiata w siatce nie wygrywa z cyklicznymi katastrofami na mistrzostwach swiata pilkarzy - widac polski widz ma romantyczna dusze ceni tragedie ponad wyrazny
    Czytaj całość
    sukces :)
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL