Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid Kownacki po zdobyciu gola Getty Images / Paolo Rattini / Na zdjęciu: Dawid Kownacki po zdobyciu gola

Sampdoria chce nowego napastnika. Transfer zależy od... Dawida Kownackiego

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Sampdoria Genua chce wypożyczyć z Southampton FC Manolo Gabbiadiniego. Transfer włoskiego napastnika jest jednak uzależniony od przyszłości Dawida Kownackiego. Polakiem interesuje się Fortuna Duesseldorf.

"SkySports" poinformował, że przedstawiciele Sampdorii Genua zagięli parol na 27-letniego Manolo Gabbiadiniego, napastnika, który od ponad dwóch lat występuje w angielskim Southampton FC.

Piłkarz miałby trafić do Sampdorii na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu na kwotę ponad 10 mln funtów. Włochem interesuje się także hiszpański Real Betis.

- Faktycznie jest spore zainteresowanie Gabbiadinim, kilka klubów pyta o możliwość pozyskania go. To on musi podjąć ostateczną decyzję - mówi trener Ralph Hasenhuettl, u którego włoski napastnik nie ma co liczyć na grę.

Przedstawiciele Sampdorii uzależniają jednak transfer Gabbiadiniego od... przyszłości Dawida Kownackiego. - Jeśli uda się go wytransferować, wtedy możliwe jest przyjście włoskiego napastnika - informują dziennikarze "SkySports".

Z ostatnich doniesień wynika, że Fortuna Duesseldorf chce wypożyczyć polskiego zawodnika. Dziennikarz Gianluca Di Marzio informował, że Niemcy mieli już nawet rozpocząć negocjacje z włoskimi działaczami, a szanse na ich pozytywne zakończenie określa się jako spore. Kownacki rozegrał tylko 150 minut w Serie A w tym sezonie. Łącznie 12 spotkań i 1 gol. Polak nie ukrywa, że chciałby dostawać więcej szans w Sampdorii Genua.

ZOBACZ WIDEO Zgrupowanie Legii bez Arkadiusza Malarza. "Można było rozstać się w inny sposób"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Czy Dawid Kownacki odejdzie zimą z Sampdorii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL