WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Marco Luzzani / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

"Pio, Pio, Pio... Piątek!". Tiziano Crudeli znowu oszalał po golu Polaka

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Krzysztof Piątek nie zawodzi w barwach AC Milan. Efektowny gol polskiego napastnika w meczu wyjazdowym z Atalantą Bergamo (na 1:1) wprawił w euforię słynnego włoskiego komentatora, Tiziano Crudeliego.

Włoski komentator sportowy Tiziano Crudeli słynie już z tego, że w niezwykle ekspresyjny sposób reaguje po golach strzelonych dla AC Milan przez Krzysztofa Piątka. W sobotni wieczór 75-letni fan Rossonerich znowu miał okazję do celebrowania bramki autorstwa polskiego napastnika.

"Pio, Pio, Pio... Piątek" - krzyczał Crudeli, próbując naśladować sposób, w jaki reprezentant Polski pokonał bramkarza Atalanty Bergamo, Etrita Berishę (w doliczonym czasie gry do pierwszych 45 minut Polak wyrównał stan meczu na 1:1). Na koniec dziennikarz z radości wycałował jedną z prezenterek włoskiej stacji.

Czytaj także: Tak Piątek ukąsił Atalantę. Strzelił dwa gole z wyjątkowo trudnych pozycji >>

- Ma pasję, kocha Milan, jest szowinistyczny. Ludzie czasem wolą bardziej oglądać jego niż sam mecz. To przecież wydaje się absurdalne. Wielu próbuje go naśladować, ale to jedynie kopie. On w grupie takich komentatorów jest najsłynniejszy, najbardziej wyrazisty i wyjątkowy - mówi o Crudelim komentator Eleven Sports i ekspert od włoskiego futbolu, Mateusz Święcicki.

Tak Crudeli zareagował na gola nr 2 Piątka przeciwko Atalancie. W 61 min meczu 23-latek ustalił wynik na 3:1 dla Milanu.


ZOBACZ WIDEO Serie A: bezrobotny Szczęsny. Łatwe zwycięstwo Juventusu Turyn [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL