WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Arroyo Moreno / Na zdjęciu: Sergio Ramos

Liga Mistrzów. Spięcie w szatni Realu Madryt. Sergio Ramos zagroził odejściem!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Hiszpańskie media poinformowały, że po spotkaniu Realu Madryt z Ajaxem Amsterdam w szatni doszło do sporego starcia na linii prezydent - Sergio Ramos. Kapitan klubu zagroził nawet odejściem.

Na Santiago Bernabeu Real Madryt przegrał z Ajaxem Amsterdam 1:4 i odpadł z 1/8 finału Ligi Mistrzów (WIĘCEJ). Piłkarze gospodarzy długo rozpaczali na boisku, a w szatni czekali już na nich prezydent Florentino Perez oraz kapitan Sergio Ramos, który przez nagromadzenie żółtych kartek nie mógł zagrać w rewanżu.

Madrycki dziennik "AS" poinformował, że prezes był zły na zawodników po porażce z Holendrami. Przemawiał przez kilka minut, podczas których zarzucił piłkarzom brak poświęcenia i zbyt dużo wolnego czasu. Wielokrotnie miało paść słowo "haniebny".

Po tej przemowie na słowa Pereza odpowiedział Ramos, który zarzucił szefowi słabe planowanie i obwinił go oraz cały zarząd za tragiczny sezon. "Spłać mnie i odchodzę" - takie zdanie miało paść z ust kapitana w gorącej dyskusji. Później Ramos, patrząc na prezydenta, kontynuował: "dałem z siebie wszystko dla tego herbu, dla tego klubu i nawet dla ciebie". Całej dyskusji przyglądali się pozostali piłkarze.

Czytaj teżSergio Ramos. Jak oszukał samego siebie

Bezpośrednio po spięciu w szatni zarząd Realu debatował do 2:00 w nocy na temat różnych rozwiązań. Pojawiła się opcja natychmiastowego zwolnienia trenera Santiago Solariego i sprowadzenia Jose Mourinho, który pozostaje w fatalnych relacjach z Ramosem. Pomiędzy uczestnikami dyskusji pojawiały się bardzo rozbieżne zdania, dlatego ostatecznej decyzji nie podjęto.

Niewykluczone, że jeszcze w tym sezonie w Realu dojdzie do zmiany trenera. Wśród kandydatów na stanowisko, oprócz Moruinho, wymienia się również Zinedine'a Zidane'a (WIĘCEJ).

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Real Madryt szuka nowego trenera. "Powinni skupić się na piłkarskich wzmocnieniach"

Kto ma rację w tym sporze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL