WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / DyD Fotografos/Future Image/WENN.com / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo na otwarciu kliniki

Cristiano Ronaldo otworzył klinikę w Hiszpanii. Zajmuje się przeszczepem włosów

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Przeszczep sobie włosy w klinice Cristiano Ronaldo - od tego tygodnia jest to możliwe także w Madrycie. Jeden z najlepszych piłkarzy świata wziął udział w ceremonii otwarcia.

"Klinika jest zlokalizowana w jednej z najbardziej ekskluzywnych części Madrytu i jest wyposażona w najnowszą technologię. Z 18 salami operacyjnymi premium będziemy największą kliniką w Hiszpanii" - czytamy na stronie firmy Insparya, która w połowie należy do Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk wziął udział w ceremonii otwarcia kliniki, która zajmuje się przeszczepem włosów. Firma chwali się, że dokonała już 35 tys. udanych zabiegów. Co więcej, w referencjach są opinie m.in. byłych piłkarzy, takich jak: Roberto Pires czy Raul Meireles.

- Insparya to materializacja mojej wizji przyszłości, trampolina do wielkich odkryć, sposób na poznanie innych możliwości w dziedzinie medycyny, badań i technologii - mówi Ronaldo.

Dotychczas jego firma była obecna tylko w Portugalii (ma tutaj cztery kliniki). Teraz zawodnik Juventusu rozpoczyna ekspansję na inne rynki. Hiszpania to ma być dopiero początek nowych lokalizacji, które planuje otworzyć w przyszłości.

Zabieg transplantacji włosów zaczyna się od 4 tys. euro. W ofercie kliniki jest nawet kompleksowa obsługa klientów: od odebrania ich z lotniska, przez zapewnienie hotelu i kończąc na samym zabiegu. 

Zobacz także: Robert Lewandowski zabrał głos po meczu z Mainz. "Świetna zespołowa praca"

Zobacz także: Wysokie noty Roberta Lewandowskiego. Niemieckie media doceniły szybko strzelonego gola

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Brzęczek o grze trójką napastników: Żeby mogli strzelać, potrzebują podań i sytuacji

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL