Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Witold Bańka - El ME 2020: Austria - Polska Newspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Witold Bańka - El. ME 2020: Austria - Polska

El. ME 2020. Austria - Polska: Minister sportu kibicował Polakom. Witold Bańka na trybunach Ernst-Happel-Stadion

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W meczu El. ME 2020 z Austrią reprezentację Polski wspierał Minister Sportu i Turystyki, Witold Bańka. Na trybunach wiedeńskiego stadionu towarzyszył mu m.in. Zbigniew Boniek.

Minister Sportu i Turystyki w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego, Witold Bańka, kibicował reprezentacji Polski podczas czwartkowego meczu El. ME 2020 z Austrią. Na Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu Bańce towarzyszyli: prezes PZPN Zbigniew Boniek i wiceprezesi związku - Eugeniusz Nowak oraz Marek Koźmiński.

Minister sportu w tym tygodniu pojawił się w Austrii na zaproszenie wicekanclerza tego kraju. Podczas oficjalnej wizyty Bańka rozmawiał m.in. na temat współpracy służb i policji w walce z dopingiem w sporcie.

Mecz z Austrią był pierwszym występem Biało-Czerwonych w grupie G El. Euro 2020. W niedzielę (24 marca) na PGE Narodowy w Warszawie drużyna selekcjonera Jerzego Brzęczka zmierzy się z Łotwą.

ZOBACZ: Austriacy z uznaniem o Piątku i Miliku. "Są równie groźni, jak Lewandowski" >>

ZOBACZ: El. ME 2020. Austria - Polska: Howard Webb usłyszał "Zabić sędziego!" >>

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020. "Druga połowa". Boniek wywarł gigantyczną presję na selekcjonerze. "Każdy szef tak robi"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL