Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon Marciniak wysłuchuje pretensje SzwedówGetty Images / Stu Forster / Na zdjęciu: Szymon Marciniak wysłuchuje pretensje Szwedów

El. ME 2020. Szymon Marciniak sędzią meczu Portugalia - Serbia

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Czwórka polskich sędziów poprowadzi poniedziałkowe spotkanie Portugalii z Serbią w eliminacjach Euro 2020. Arbitrem głównym będzie Szymon Marciniak.

W pierwszej kolejce eliminacji Euro 2020 Szymon Marciniak nie dostał żadnego meczu. W drugiej jednak poprowadzi jedno z ciekawszych spotkań. W poniedziałek 25 marca będzie sędzią głównym starcia Portugalii z Serbią w grupie B.

El. ME 2020. Austria - Polska. Zbigniew Boniek wbił szpilkę krytykom Jerzego Brzęczka >>

Asystentami Marciniaka będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Z kolei Tomasz Musiał będzie pełnić funkcję arbitra technicznego.

Polski sędzia w marcu nie może narzekać na brak pracy. W Lotto Ekstraklasie prowadził dwa spotkania, a do tego gwizdał w starciu Barcelony z Olympique Lyon w Lidze Mistrzów, a także wyjechał na jeden mecz do Arabii Saudyjskiej.

El. ME 2020. Zatrzymania po meczu Austria - Polska. Jeden Polak pobił policjanta >>

Mecz Portugalia - Serbia odbędzie się w ramach drugiej kolejki eliminacji ME 2020. Wcześniej Portugalczycy zmierzą się z Ukrainą, a Serbowie będą pauzować.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski skomentował mecz z Austrią. "Styl jest nieważny, liczy się zwycięstwo"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL