Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert LewandowskiPAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Polska - Łotwa. Wiadomo, w jakich strojach zagrają nasi reprezentanci

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Rzecznik prasowy PZPN pokazał na Twitterze stroje, w których piłkarze rozegrają spotkanie Polska - Łotwa w ramach eliminacji do Euro 2020.

W niedzielnym spotkaniu z Łotwą polscy piłkarze wybiegną w białych koszulkach i białych spodenkach. Ponadto nasz bramkarz ubierze zielony strój, sędzia niebieską koszulkę, a goście zagrają w tradycyjnych karminowych barwach. Wszystkie stroje na swoim koncie na Twitterze zaprezentował rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski.

W komentarzach pod zdjęciem jeden z kibiców zapytał, dlaczego Polacy nie grają na biało-czerwono. "UEFA decyduje o kolorach" - odpowiedział rzecznik.

Już wcześniej informowaliśmy, że na porannym spotkaniu zadecydowano o zamknięciu dachu na Stadionie Narodowym w Warszawie (WIĘCEJ). Do meczu w ramach 2. kolejki eliminacji do Euro 2020 w lepszych nastrojach przystąpią Polacy, którzy w czwartek pokonali na wyjeździe Austriaków 1:0.

Czytaj też: El. ME 2020: Polska - Łotwa. Łotysze mają najbardziej "polską" reprezentację na świecie

Łotysze wciąż czekają na pierwsze punkty w eliminacjach. W pierwszym spotkaniu wyraźnie przegrali w Macedonii Północnej 1:3.

ZOBACZ WIDEO Problemy zdrowotne reprezentacji Polski. Epidemia w kadrze narodowej. "Zawiniła klimatyzacja"

Czy Polacy wygrają różnicą minimum 3 goli?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL