Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Władimir Putin (z lewej) i Gianni Infantino (z prawej) PAP/EPA / Na zdjęciu: Władimir Putin (z lewej) i Gianni Infantino (z prawej)

Władimir Putin wręczył medal Gianniemu Infantino

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Prezydent FIFA, Gianni Infantino, otrzymał medal z rąk prezydenta Rosji, Władimira Putina. Wszystko za możliwość organizacji ostatnich mistrzostw świata w tym kraju.

W czwartek na Kremlu doszło do spotkania Władimira Putina i Gianniego Infantino. Ich wzajemna sympatia nie jest tajemnicą i znów mieliśmy tego dowody.

Prezydent FIFA ocenił ubiegłoroczne mistrzostwa świata za najlepsze w historii. Z kolei Putin wręczył mu medal w podziękowaniu za możliwość organizacji przez Rosję piłkarskiego turnieju.

 - Spowodowałeś, że Rosja jest przyjacielem całego świata i tak zostanie na zawsze - ocenił Infantino gościnność gospodarzy ostatniego mundialu.

ZOBACZ WIDEO Ebi Smolarek o mistrzostwie Polski dla Piasta. "Nie zaskoczyło mnie to. Cały sezon grali świetnie"

FIFA odrzuciła odwołanie Chelsea. Czytaj więcej--->>>

Putin odwdzięczał się słowami o zaufaniu, jakie FIFA pokazała Rosjanom. - Spełniliście marzenia milionów ludzi - ocenił prezydent rosyjskiej federacji.

Dodajmy, że w czwartek podjęto decyzję, iż najbliższe mistrzostwa świata w Katarze odbędą się z udziałem 32 drużyn. Wcześniej spekulowano, że zagrać miałyby w nim 48 reprezentacji (więcej TUTAJ).

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL