Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentacja Polski Newspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: reprezentacja Polski

Bilety na mecze reprezentacji Polski w el. do Euro 2020. Znamy ceny i datę sprzedaży

Igor Kubiak
Igor Kubiak
We wrześniu, październiku i listopadzie piłkarską reprezentację Polski czekają trzy domowe mecze eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Wiemy już, kiedy i za ile będzie można nabyć bilety na spotkania z Austrią, Macedonią Północną i Słowenią.

Już na jesieni zakończą się eliminacje do Euro 2020. Reprezentację Polski czeka sześć meczów, w tym trzy na PGE Narodowym w Warszawie. Gracze Jerzego Brzęczka zagrają u siebie z Austrią (9 września), Macedonią Północną (13 października) oraz Słowenią (19 listopada).

Na każdy z tych meczów obowiązują takie same ceny biletów. Najtańsze w kategorii I za 80 zł w sektorach bezpośrednio za bramką. W kategorii II, również za bramkami, ale wyżej, bilety kosztują po 140 zł. Najdroższe są po bokach boiska w kategorii III za 180 zł.

Ponadto są dostępne bilety rodzinne dla opiekuna i dziecka do lat 12 (80 plus 40 zł), dla osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim z opiekunem za 80 zł i tzw. "easy access" dla osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem również za 80 zł.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 114. Cecylia Kukuczka: Jerzy nigdy nie wierzył, że wyprzedzi Reinholda Messnera. To było niemożliwe

Bilety na mecz Polska - Austria można nabywać od 8 sierpnia.
Bilety na mecz Polska - Macedonia Północna można nabywać od 11 września.
Bilety na mecz Polska - Słowenia można nabywać od 17 października.

Czytaj teżKrzysztof Dowhań: Szczęsny czy Fabiański? Najchętniej postawiłbym na obu

Dodatkowo reprezentacja Polski zagra 3 wyjazdowe mecze w ramach el. do Euro 2020 - ze Słowenią (6 września), Łotwą (10 października) oraz Izraelem (16 listopada).

Po 4. kolejkach Polska z kompletem punktów (12) jest zdecydowanym liderem grupy G. Nasi reprezentacji nie stracili jeszcze bramki w eliminacjach. Drugi Izrael ma 7 oczek.

Czytaj też"Odległa przyszłość". Czesław Michniewicz zabrał głos ws. pierwszej reprezentacji Polski

TabelaTerminarz

Będziesz chciał/-a kupić bilety na jesienne mecze reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL