Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekGetty Images / Adam Nurkiewicz / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek pamięta o kibicach Widzewa Łódź. Prezes PZPN ufundował 10 karnetów

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Zbigniew Boniek przed startem sezonu postanowił ufundować dziesięć karnetów na mecze II-ligowego Widzewa Łódź. Otrzymają je zasłużeni dla klubu seniorzy.

Od kilku lat Zbigniew Boniek aktywnie wspierał promocję sprzedaży karnetów przez Widzew Łódź, a co rundę łódzki klub bił pod tym względem rekordy Polski. Tym razem Boniek postanowił pójść o krok dalej i ufundował dziesięć karnetów na domowe mecze Widzewa w sezonie 2019/2020.

Jak przekazała oficjalna strona Widzewa, zakupił karnety, które przeznaczone będą dla zasłużonych dla klubu seniorów. W ten sposób prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wesprze proces integracji widzewskiego środowiska i wspomoże klub w aktywizacji starszego pokolenia widzewiaków.

Wcześniej Boniek brał udział w promowaniu inicjatywy karnetów fundowanych. Polegała ona na kupowaniu karnetów, na podstawie których klub zapraszał później na mecze domowe zorganizowane grupy dzieci i młodzieży ze szkół, domów dziecka i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Boniek to były piłkarz Widzewa Łódź. W klubie tym grał w latach 1975-1982 i dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski.

Zobacz także:
PKO Ekstraklasa. Piotr Obidziński: W Wiśle Kraków trupy z szaf już nie wypadają
Bundesliga. Bayern Monachium potwierdza. Nowy kontrakt Roberta Lewandowskiego na ostatniej prostej

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski z planem na kolejne lata. "Chcę szkolić zawodników do gry w wielkich klubach" [cała rozmowa]

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL