Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław JachAgencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: Jarosław Jach

Transfery. Jarosław Jach opuścił Mołdawię, Piotr Grzelczak zagra w Kazachstanie

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Dobiegł końca okres wypożyczenia Jarosława Jacha z Crystal Palace do Sheriffa Tyraspol. Nie wiadomo jednak czy polski obrońca będzie kontynuować swoją karierę w Anglii. W Kazachstanie zagra natomiast Piotr Grzelczak, który wzmocnił FK Atyrau.

Jarosław Jach nie może znaleźć idealnego miejsca dla siebie. Po nieudanym półroczu w Caykur Rizespor miało go odbudować kilkumiesięczne wypożyczenie do Sheriffa Tyraspol. Ostatecznie zagrał tam 14 meczów i sięgnął po Puchar Mołdawii, ale pod koniec pobytu stracił miejsce w podstawowym składzie i klub nie zdecydował się na negocjacje w sprawie jego wykupu.

25-latek wraca więc do Crystal Palace, z którym jest związany kontraktem do czerwca 2021 roku (trafił tam z KGHM Zagłębia Lubin na początku 2018 roku - przyp. red.). Jego przyszłość w drużynie nie jest jednak znana.

Nowy klub znalazł natomiast inny Polak Piotr Grzelczak, który podpisał umowę do końca obecnego roku z kazachskim FK Atyrau. Oficjalnie poinformowała o tym agencja menadżerska "INN Football" za pośrednictwem Twittera:

 

Polak ma pomóc nowej drużynie utrzymać się w elicie.

ZOBACZ WIDEO Podsumowanie tygodnia. Sprawa Carlitosa i świetne wejście w sezon Roberta Lewandowskiego

Czy Jarosław Jach przebije się do pierwszego składu Crystal Palace?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL