Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arkadiusz RecaNewspix / WOJCIECH TARCHALSKI / 400mm.pl / Na zdjęciu: Arkadiusz Reca

Transfery. Arkadiusz Reca o krok od nowego klubu. Trafi na wypożyczenie

Dawid Borek
Dawid Borek
Arkadiusz Reca jest coraz bliżej przenosin z Atalanty Bergamo do SPAL. Reprezentant Polski do nowego klubu ma trafić na rok na zasadzie wypożyczenia.

Klub z Ferrary chciał ściągnąć Arkadiusza Recę już zimą. Zgody nie wyraziła jednak Atalanta Bergamo - trener Gian Piero Gasperini podkreślał, że SPAL ma pomysł na polskiego obrońcę i zamierza go nigdzie oddawać (więcej TUTAJ).

Temat wrócił kilka miesięcy później. Już od jakiegoś czasu słychać, że Reca ma przenieść się z Atalanty do SPAL. Ten drugi klub szuka zastępstwa za Mohameda Faresa, którego kontuzja może go wykluczyć z gry nawet na kilka miesięcy.

Z informacji "Przeglądu Sportowego" wynika, że strony są coraz bliżej porozumienia. Kluby prowadzą negocjacje transferowe i m.in. z tego powodu Arkadiusz Reca nie znalazł się w kadrze Atalanty na najbliższy mecz. W niedzielę jej rywalem będzie... SPAL.

Zobacz też: Krystian Bielik z powołaniem do reprezentacji Polski. "Grzegorza Krychowiaka nie wygryzie"

"Reca ma być wypożyczony na rok (odpłatnie), choć SPAL sondowało też możliwość transferu definitywnego. Tyle że Atalanta nie ma interesu sprzedawać Polaka i postawiła zaporową cenę" - donosi "Przegląd Sportowy".
Strony mają czas na dogranie transakcji do 2 września, bo wtedy zostanie zamknięte okno transferowe. Polak trafi na wypożyczenie, jeśli na takiej samej zasadzie do Atalanty z Milanu przeniesie się Diego Laxalt.

ZOBACZ WIDEO Serie A. Szalony mecz Fiorentiny z Napoli! 7 goli i ogromne kontrowersje! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy SPAL to dobra opcja dla Recy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL