Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Olympique Lyon Getty Images / Alex Grimm / Na zdjęciu: piłkarze Olympique Lyon

Ligue 1: Olympique Lyon znów stracił punkty

Tomasz Rosiński
Olympique w drugim meczu z rzędu w Ligue 1 stracił punkty. Tym razem zespół z Lyonu zremisował przed własną publicznością z Girondins Bordeaux 1:1.

Przed tygodniem Olympique Lyon przegrał na wyjeździe z Montpellier HSC 0:1 i w sobotę chciał się zrehabilitować za tamto niepowodzenie, co mu się nie do końca udało.

Co prawda OL prowadził po pierwszej połowie starcia z Żyrondystami po bramce Memphisa Depaya zdobytej w 32. minucie. Jednak do wyrównania w drugiej odsłonie potyczki doprowadził Jimmy Briand i jak się później okazało ustalił wynik tego spotkania.

W pozostałych sobotnich meczach zwycięstwa odnieśli gospodarze, a mianowicie FC Nantes, Angers SCO, Nimes Olympique oraz Toulouse FC.