Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek (z lewej) i William Ekong (z prawej)PAP/EPA / GABRIELE MENIS / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek (z lewej) i William Ekong (z prawej)

Serie A. Misja Piątek. W Mediolanie wierzą w przełamanie Polaka podczas derbów

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
91 dni - tyle czasu minęło od ostatniej bramki zdobytej przez Krzysztofa Piątka w meczu o punkty. W AC Milan wierzą, że "Il Pistolero" przełamie się podczas derbowego meczu przeciwko Hellasowi Werona.

Dziennikarze włoskiego "La Gazetta Dello Sport" piszą o tym, że w Mediolanie rośnie napięcie z powodu trwającej już trzy miesiące niemocy strzeleckiej Krzysztofa Piątka. Napastnik AC Milan i reprezentacja Polski ostatnią bramkę zdobył 10 czerwca, kiedy otworzył na PGE Narodowym w Warszawie wynik spotkania w meczu z Izraelem (4:0).

"Rok temu polski napastnik strzelił już 7 bramek w 3 meczach. Obecnie jego dorobek wciąż jest zerowy, a kondycja fizyczna i zaangażowanie w rę zaczynają martwić" - napisali dziennikarze "LGdS".

W poniedziałek wieczorem Piątek zagra tam, gdzie trafił do bramki po raz ostatni. W Mediolanie wierzą w jego przełamanie w najbliższym czasie.

W meczu 3. kolejki włoskiej Serie A AC Milan Krzysztofa Piątka zagra na wyjeździe z Hellasem Werona. Spotkanie zaplanowane zostało na niedzielę, 15 września, na godz. 20.45.

Czytaj także:
Jacek Bąk: Niektórzy krzyczą, żeby zwolnić Brzęczka. Dajmy mu pracować
Polska - Austria. Julian Baumgartlinger: Wiemy, jak zagrać przeciwko Lewandowskiemu

ZOBACZ WIDEO Eliminacje Euro 2020. Polska - Austria. Austriacy zdziwieni. Nie mogli uwierzyć w słowa Lewandowskiego!

Czy Krzysztof Piątek strzeli bramkę w meczu przeciwko Austrii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL