Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Davide ZappacostaNewspix / Pawel Andrachiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Davide Zappacosta

Serie A. Poważna kontuzja Davide Zappacosty. Sezon może spisać na straty

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Davide Zappacosta przeszedł operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Z tego powodu nie zagra nawet przez pół roku. W styczniu ma wrócić do Chelsea, która go wypożyczyła do Romy.

Davide Zappacosta latem postanowił odejść do klubu, w którym będzie mieć większe szanse na regularną grę. Chelsea FC zgodziła się go wypożyczyć do Romy. 27-letni obrońca w stolicy Włoch zagrał tylko w jednym meczu i prawdopodobnie na tym się skończy.

Transfery. Turecki talent na celowniku Bayernu. Pada kwota >>

W piątek media informowały o poważnej kontuzji obrońcy Romy. Podejrzewano zerwanie więzadeł krzyżowych. Rzeczywiście, badania potwierdziły najgorsze obawy. Zappacosta szybko trafił na stół operacyjny.

27-latek przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Na razie Roma zakłada, że do treningów wróci za około 5 miesięcy. Wszystko jednak wskazuje na to, że już wtedy Davide będzie w Londynie.

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Legia ma dwa zespoły w Pucharze Polski. "To bardzo miła niespodzianka"

La Liga. Zinedine Zidane odpiera zarzuty. "Gwizdy dotykają zawodników" >>

Chelsea ma wykorzystać klauzulę skrócenia wypożyczenia. To oznacza, że Zappacosta w styczniu znowu będzie graczem "The Blues" i w Wielkiej Brytanii będzie pracować nad powrotem na boisko.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL