Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gerard PiqueGetty Images / David Ramos / Na zdjęciu: Gerard Pique

La Liga. Gerard Pique ukarany mandatem za nieprzepisowe parkowanie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Gwiazdor Barcelony i reprezentacji Hiszpanii, Gerard Pique, zaparkował swój samochód na przejściu dla pieszych. Piłkarz otrzymał mandat w wysokości 200 euro.

Gerard Pique kolejny już raz złamał przepisy drogowe. Telewizja Telecinco poinformowała, że obrońca FC Barcelona dostał mandat 200 euro za parkowanie w niedozwolonym miejscu.

32-letni sportowiec pozostawił swój samochód na przejściu dla pieszych pod jedną z barcelońskich restauracji. Zachowanie reprezentanta Hiszpanii mocno zdziwiło policjantów, ponieważ w pobliżu znajdował się parking.

Pique został poproszony o odprowadzenie pojazdu w dozwoloną strefę i ukarany mandatem za wykroczenie. Według świadków zdarzenia, gwiazdor futbolu wdał się w kłótnię z policjantami, ale nic tym nie wskórał.

ZOBACZ: La Liga. Gerard Pique uwielbia prowokować. "Świetnie się przy tym bawię" >>

Media w Hiszpanii przypominają, że to nie pierwszy raz, kiedy Pique ma problemy z prawem o ruchu drogowym. W 2018 r. piłkarz Dumy Katalonii za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy zapłacił karę 48 tys. euro. Wcześniej stracił uprawnienia do prowadzenia pojazdu za zbyt dużą liczbę wykroczeń.

ZOBACZ: Gerard Pique chce rewolucji i nowego turnieju. Po tenisie czas na piłkę nożną >>

ZOBACZ WIDEO: Sebastian Szymański wygranym zgrupowania. "Rozwiązał największy problem"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL