Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Moment wtargnięcia kiboli Olympiakosu Pireus w okolice linii bocznej boiskaYouTube / Onsports.gr / Moment wtargnięcia kiboli Olympiakosu Pireus w okolice linii bocznej boiska

Liga Mistrzów. Olympiakos Pireus - Bayern Monachium. Skandal na meczu młodzieżowców. Pseudokibice przerwali spotkanie!

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Skandaliczne zachowanie pseudokibiców z Pireusu. W trakcie spotkania młodzieżowej Ligi Mistrzów pomiędzy Olympiakosem i Bayernem Monachium, zamaskowani miejscowi pseudofanii z kijami baseballowymi biegali blisko murawy. Sędzia musiał przerwać mecz.

Do greckich mediów trafiło już nagranie ze skandalicznego zajścia. Widać na nim jak przy linii bocznej nagle pojawiają się zamaskowani pseudokibice, kilku ubranych w barwy Olympiakosu Pireus, wyposażonych w kije baseballowe. Zdezorientowani piłkarze i sztaby szkoleniowe drużyn uciekają na środek boiska w obawie przed agresywnymi pseudofanami. 

Do zdarzenia doszło w 84. minucie spotkania, kiedy zespół U-19 Bayernu Monachium prowadził z młodzieżową drużyną Olympiakosu Pireus 4:0. Według miejscowych dziennikarzy, przy linii bocznej boiska zaczęło biegać kilkudziesięciu zamaskowanych pseudofanów, którzy zaatakowali kibiców niemieckiego zespołu.

Nikt z piłkarzy ani członków sztabów szkoleniowych obu drużyn nie został ranny. Pojawiły się natomiast informacje, że poszkodowanych zostało czterech kibiców Bayernu Monachium. 

Po przerwaniu pojedynku w 84. minucie, mecz nie został już dokończony. 

Wideo z całego zajścia zobaczysz tutaj:

Pojedynek seniorskich zespołów Olympiakosu Pireus i Bayernu Monachium, w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzów, ma rozpocząć się o godzinie 21:00.

Bundesligę możesz oglądać na kanałach Eleven Sports w WP Pilot

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL