Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze reprezentacji Polski Newspix / Kamil Świrydowicz / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

Eliminacje Euro 2020. Wygraj bilety na mecz Polski ze Słowenią na Stadionie Narodowym

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Warto być użytkownikiem aplikacji mobilnej Alior Banku, bo można wygrać jeden ze 100 biletów na mecz Polska - Słowenia w eliminacjach do Euro 2020, który odbędzie się 19 listopada 2019 roku na stadionie PGE Narodowym. Konkurs trwa do 28 października.

Do 28 października każdy, kto aktywuje aplikację Alior Banku i dokona choćby jednej transakcji mobilnej na minimum 10 złotych może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że wypełni formularz na stronie wygrajbilet.aliorbank.pl i krótko odpowie na pytanie "Co zyskujesz dzięki aplikacji mobilnej Alior Bank za granicą?". Autorzynajbardziej kreatywnych i oryginalnych wypowiedzi otrzymają bilet na mecz biało-czerwonych z reprezentacją Słowenii, który odbędzie się 19 listopada na stadionie PGE Narodowym o godzinie 20:45.

Moc sportowych wrażeń to nie jedyna wygrana, jaką można otrzymać biorąc udział w konkursie – jest nią także najwyższy komfort korzystania z usług bankowych poprzez aplikację Alior Banku. Oprócz standardowego zarządzania kontem i zgromadzonymi na nim środkami, użytkownicy tzw. "mobilki" zyskują szereg udogodnień. Mogą m.in. łatwo logować się i potwierdzać transakcje z wykorzystaniem biometrii, udostępniać numer swojego rachunku przez SMS, e-mail czy Messenger, wykonywać przelewy na telefon, korzystać z BLIKa, a nawet zeskanować fakturę do opłacenia. Mają też do dyspozycji płatności mobilne Google i Apple, a także możliwość doładowania telefonu bezpośrednio przez aplikację.

Aplikacja Alior Banku to również doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których autoryzacja na infolinii przy kontakcie z bankiem jest uciążliwa. Za pomocą "mobilki" można bowiem wykonać "bezpieczne połączenie", a wówczas przy większości dyspozycji otrzymamy pomoc pracownika Alior Banku bez żadnych dodatkowych pytań sprawdzających naszą tożsamość.

ZOBACZ WIDEO: Serie A. Napoli - Hellas: Milik się odblokował! Dwie bramki Polaka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

- Coraz więcej osób korzysta z bankowych aplikacji, bo to po prostu ogromna wygoda, ale też duże bezpieczeństwo. Na przykład użycie BLIKa pozwala płacić za pomocą jednorazowego kodu, który wygasa w ciągu kilkudziesięciu sekund, jakie ma użytkownik na dokonanie transakcji. Kod BLIK jest więc bardzo bezpieczny – mówi Wioletta Kleczka, Dyrektor Działu Środków Powierzonych Alior Banku. – Aplikacja jest też wybawieniem dla tych, którzy często tracą z oczu swoją kartę płatniczą. Dzięki "mobilce" mogą w każdym momencie zablokować i odblokować kartę, dając sobie szansę na spokojne odszukanie zguby.

Aplikacja dostępna jest w trzech językach: polskim, angielskim lub rosyjskim. Dodatkowo oferuje takie możliwości, jak założenie pierwszego i kolejnych kont osobistych, oszczędnościowych oraz walutowych, otwarcie lokaty czy złożenie wniosku o limit w koncie i pożyczkę.

***

Meczem ze Słowenią na PGE Narodowym w Warszawie Polacy zakończą eliminacje do Euro 2020. Biało-Czerwoni już są pewni awansu na przyszłoroczny czempionat. W listopadowych meczach, najpierw z Izraelem na wyjeździe a później ze Słowenią u siebie, walczą o triumf w grupie G i jak najwyższe rozstawienie w losowaniu grup Euro 2020.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL