Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Grosicki Newspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

"Milionerzy": zaznaczył "Kamil Grosicki" i przegrał. Uczestnik poległ na pytaniu za 40 tys. zł

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r.? Takie pytanie w "Milionerach" usłyszał pan Mateusz Marciniak z Warszawy. Uczestnik teleturnieju nie znał prawidłowej odpowiedzi.

Pan Mateusz z Warszawy jest PR-owcem. W środę miał szansę wygrać co najmniej 40 tys. złotych w "Milionerach". Pytanie na tym poziomie gry dotyczyło piłki nożnej. Niestety, uczestnik zaznaczył błędną odpowiedź.

"Który z piłkarzy polskiej reprezentacji strzelił bramkę w jedynym wygranym meczu podczas mundialu w 2018 r." - brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Pan Mateusz miał do wyboru następujące odpowiedzi: A. Kamil Glik, B. Jan Bednarek, C. Kamil Grosicki i D. Robert Lewandowski.

Na mundialu w Rosji Biało-Czerwoni wygrali tylko z Japonią (wynik 1:0), a bramkę zdobył Bednarek. Pan Mateusz postawił jednak na... Grosickiego i 40 tys. zł przeszło mu koło nosa.

ZOBACZ: Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Jan Bednarek - niezastąpiony Święty >>

W MŚ 2018 reprezentacja Polski rywalizowała w grupie H z Kolumbią (0:3), Senegalem (1:2) i Japonią (1:0). Drużyna selekcjonera Adama Nawałki z trzema punktami na koncie zajęła ostatnią, czwartą lokatę w fazie grupowej i odpadła z mistrzostw.

ZOBACZ: Premier League. Jan Bednarek otworzył się w wywiadzie dla brytyjskiej prasy >>

ZOBACZ WIDEO Ronaldo: Spałem z Roberto Carlosem więcej niż z moją żoną

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL