Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Bereszyński i Rafa Silva Newspix / Michal Nowak / Na zdjęciu: Bartosz Bereszyński i Rafa Silva

Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Bartosz Bereszyński przejdzie w środę zabieg

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Bartosz Bereszyński opuścił zgrupowanie przed meczem ze Słowenią w eliminacjach ME 2020. Obrońcę Sampdorii Genua czeka dłuższa przerwa.

Bartosz Bereszyński kontuzji nabawił się na treningu przed meczem z Izraelem (2:1). Boczny obrońca nie mógł wystąpić w Jerozolimie, a po powrocie do kraju przeszedł dokładne badania. Okazało się, że uszkodził łąkotkę, przez co opuścił zgrupowanie przed meczem ze Słowenią.

Eliminacje Euro 2020: Polska - Słowenia. Kamil Jóźwiak. Znajomy debiutant Brzęczka >>

"Bereś" wrócił do Włoch, gdzie już w środę trafi na stół operacyjny. "Przegląd Sportowy" informuje, że zawodnik Sampdorii Genua w Rzymie przejdzie zabieg artroskopii stawu kolanowego.

Rzecznik PZPN już wcześniej zdradził, że polskiego obrońcę czeka nawet 6-tygodniowa przerwa w treningach. To oznacza, że w tym roku już go nie zobaczymy na boiskach Serie A.

Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Przewidywane składy >>

W pierwszej połowie meczu ze Słowenią (początek 20:45) od początku na boku obrony zagra Łukasz Piszczek, który żegna się z drużyną narodową. Na lewej stronie prawdopodobnie znowu wystąpi Arkadiusz Reca.

ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. Jerzy Brzęczek: Oblakowi zabrakło pokory. Może dlatego mistrzostwa obejrzy w telewizjiRozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL