Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sinisa Mihajlović Getty Images / Matteo Ciambelli/NurPhoto / Na zdjęciu: Sinisa Mihajlović

Serie A. Walka cały czas trwa. Sinisa Mihajlović skończył trzeci cykl chemioterapii

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Sinisa Mihajlović ma za sobą już trzeci cykl chemioterapii. Trener Bologny od lipca walczy z białaczką i na razie nie ma żadnych komplikacji.

Sinisa Mihajlović w lipcu tego roku poinformował opinię publiczną, że lekarze zdiagnozowali u niego białaczkę. Były piłkarz, a dziś trener szybko wziął się w garść i niemal od razu zaczął walkę ze śmiertelną chorobą. Serb od kilku miesięcy regularnie poddaje się chemioterapii.

Eliminacje Euro 2020. Sinisę Mihajlovicia ciągnie do futbolu. Na treningu odwiedził reprezentację Włoch >>

50-latek ostatnio przechodził trzeci cykl, który właśnie zakończył się powodzeniem. Mihajlović opuścił szpital Sant'Orsola w Bolonii, o czym poinformowała na Instagramie szczęśliwa żona.

"Nie ma piękniejszej rzeczy" - pisze Arianna Mihajlović przy galerii zdjęć sprzed szpitala.

Serie A. Sinisa Mihajlović po drugim cyklu chemioterapii. Trener podziękował kibicom za wsparcie >>

Na razie za wcześnie, by mówić o sukcesie, bo leczenie cały czas trwa. Na razie jednak nie ma żadnych komplikacji, co dobrze rokuje na przyszłość. Serb cały czas jest trenerem Bologny, w której gra Łukasz Skorupski. Kiedy tylko dostaje zgodę od lekarzy, to uczestniczy w treningach i meczach swojej drużyny.

ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. Robert Lewandowski: To szczęście, że nikt nie złapał poważnej kontuzjiRozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL