Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sinisa Mihajlović Getty Images / Nicolò Campo/LightRocket / Na zdjęciu: Sinisa Mihajlović

Serie A. Świetne wieści ws. Sinisy Mihajlovicia. Trener Bologny po przeszczepie szpiku kostnego

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Szpital oficjalnie potwierdził, że Sinisa Mihajlović jest po przeszczepie szpiku kostnego. Na razie wyniki badań są dobre i Serb niebawem może na stałe wrócić do pracy.

W środę włoskie media informowały, że Sinisa Mihajlović opuścił szpital w Bolonii, gdzie ukończył trzeci cykl chemioterapii. Żona trenera z kolei wrzuciła czułe zdjęcie ze swoim ukochanym. Teraz pojawiły się kolejne wieści, które z pewnością ucieszą kibiców.

Transfery. Zlatan Ibrahimović blisko Bologna FC. "Jest otwarty na ten pomysł" >>

"22 listopada Sinisa Mihajlović został wypisany z Instytutu Hematologii Seragnoli. Przeszedł przeszczep szpiku kostnego od nieznanego dawcy. Ogólny stan pacjenta i wyniki badań hematologicznych są zadowalające" - poinformował szpital w oficjalnym oświadczeniu.

Jeżeli nagle nic się nie wydarzy, to 50-latek niebawem będzie mógł na stałe wrócić do pracy w klubie. Bologna FC, gdy dowiedziała się o białaczce Mihajlovicia, nie zamierzała rozwiązywać kontraktu. Serbski trener, gdy otrzymywał pozwolenie od lekarzy, to prowadził treningi i był na meczach.

Sampdoria Genua czeka na Sinisę Mihajlovicia. Klub przygotował powitanie >>

Powrót Mihajlovicia jest bardzo potrzebny drużynie, bo ta obecnie zajmuje 15. miejsce w tabeli. Podstawowym bramkarzem włoskiego klubu jest Łukasz Skorupski.

ZOBACZ WIDEO: Rosną szanse Roberta Lewandowskiego na Złotą Piłkę? "Messi i Ronaldo zeszli na ziemię"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL