Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil JóźwiakNewspix / LUKASZ SKWIOT/ CYFRASPORT / Na zdjęciu: Kamil Jóźwiak

Transfery. Kamil Jóźwiak ma oferty z Championship. Chcą go dwa kluby

Jakub Artych
Jakub Artych
Derby County oraz Blackburn Rovers mają walczyć o transfer Kamila Jóźwiaka. Lech Poznań wycenia swojego piłkarza na około 3 miliony euro.

Nie jest tajemnicą, że Kamil Jóźwiak tej zimy może odejść z Lecha Poznań. Kolejorz chce zbilansować budżet i pozyskać środki na wzmocnienia. Według wcześniejszych informacji, 21-latek wyceniany jest na Bułgarskiej na co najmniej trzy miliony euro.

Na początku stycznia informowaliśmy, że młodym piłkarzem Lecha interesuje się Chicago Fire, w którym występuje inny reprezentant Polski - Przemysław Frankowski. Według angielskich mediów, w grze o transfer skrzydłowego są także dwaj przedstawiciele Championship: Derby County oraz Blackburn Rovers.

W przypadku Derby, kartą przetargową może okazać się Krystian Bielik. Jóźwiak doskonale zna się bowiem z Bielikiem jeszcze z czasów akademii Lecha Poznań. Broni nie składa także trzykrotny mistrz Anglii, który według "The Sun", przedstawił ofertę za Jóźwiaka w wysokości 2 milionów euro. Została ona jednak odrzucona przez Kolejorza.

W obecnym sezonie Championship nieco lepiej spisuje się Blackburn Rovers, które w 28 meczach zgromadziło 40 punktów (11 miejsce w tabeli). O trzy "oczka" mniej ma z kolei klub Krystiana Bielika (15 miejsce).

Zobacz także: Jerzy Brzęczek wizytuje bazę kadry. Poprawki przed Euro 2020

Zobacz także: Kamil Wilczek oficjalnie dołączył do Goeztepe SK

ZOBACZ WIDEO: Transfery. Milik i Piątek zmienią kluby już zimą? Są poważni chętni na polskich napastników

Czy Championship jest dobrą ligą dla Kamila Jóźwiaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL