Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek Getty Images / Andrea Staccioli/LightRocket / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Transfery. Serie A. "Krzysztof Piątek w drodze do Berlina". Zobacz film (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Potwierdziły się informacje włoskich mediów i Krzysztof Piątek w środę w godzinach wieczornych udał się w podróż do Berlina, by przejść testy medyczne w Hercie. Piłkarzowi towarzyszyła małżonka Paulina.

"Piątek jest już w drodze do Berlina! Jutro (w czwartek - przyp. red.) w programie badania lekarskie" - poinformował na Twitterze dziennikarz niemieckiej telewizji sportowej Sky Sport, Max Bielefeld.

Reporter udostępnił na portalu społecznościowym wideo, na którym widzimy 24-letniego Krzysztofa Piątka razem z żoną, Pauliną, wysiadających z samochodu na parkingu przy lotnisku. Nagranie prawdopodobnie zostało zrobione przed wylotem pary z Włoch do Niemiec.

W środę media obiegła informacja, że zawodnik AC Milan i reprezentacji Polski jest o krok od podpisania umowy z klubem Bundesligi - Herthą Berlin. Niemcy mieli zaoferować za Piątka kwotę 27 mln euro (plus bonusy) i władze Rossonerich zaakceptowali tę propozycję (więcej TUTAJ).

ZOBACZ: Andrzej Juskowiak: Krzysztof Piątek zakładnikiem kwoty, którą za niego zapłacono >>

"Krzysztof Piątek z AC Milan do Herthy Berlin - no to zaczynamy! Jest porozumienie w sprawie transferu definitywnego. Piątek poleci do Niemiec w najbliższych godzinach. Milan odrzucił ofertę Tottenhamu, bo chodziło tylko o wypożyczenie" - napisał na TT Fabrizio Romano, dziennikarz włoskiej edycji Sky Sport.

Zobacz wideo z przyjazdu Piątka na lotnisko.Oglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL