Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Zieliński PAP/EPA / CESARE ABBATE / Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Serie A. Cagliari Calcio - SSC Napoli na żywo. Gdzie oglądać mecz ligi włoskiej? Transmisja TV i stream

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Mecz Cagliari Calcio - SSC Napoli można oglądać na żywo w niedzielę (16 lutego) o godzinie 18:00. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot.

Serie A LIVE: Cagliari Calcio - SSC Napoli na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV?

W niedzielę (16 lutego) o godzinie 18:00 w Serie A odbędzie się mecz Cagliari Calcio - SSC Napoli. Transmisja TV wystartuje na antenie Eleven Sports 1. O komentarz zadbają Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

Gdzie oglądać mecz Cagliari Calcio - SSC Napoli na żywo w internecie? Stream online.

Starcie Cagliari Calcio - SSC Napoli można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: elevensports.pl, IplaTV oraz Player.pl.

Darmowa relacja LIVE na portalu WP SportoweFakty.

Na boisku w tym starciu możemy zobaczyć aż trzech Polaków. W barwach Napoli na murawie powinni zameldować się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. W Cagliari Calcio kolejną szansę może otrzymać Sebastian Walukiewicz.

Początek meczu Cagliari Calcio - SSC Napoli: 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

ZOBACZ WIDEO Napoli znalazło optymalne miejsce dla Piotra Zielińskiego? "Cenią go za całokształt, a nie tylko gole i asysty"Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL