Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: trener Lamberto Margini dostaje czerwoną kartkęTwitter / tvdellosport / Na zdjęciu od lewej: trener Lamberto Margini dostaje czerwoną kartkę

Skandal we Włoszech. Trener wyrzucony po uderzeniu piłkarza

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Do skandalicznej sytuacji doszło podczas meczu grupy E Serie D, w którym US Grosseto 1912 zmierzyło się z SSD Monterosi (1:0). Szkoleniowiec gospodarzy Lamberto Margini został ukarany czerwoną kartką po tym jak uderzył swojego zawodnika.

Sytuacja wzbudziła wiele kontrowersji. W 73. minucie trener drużyny US Grosseto 1912 dokonał zmiany w składzie. Boisko opuścił Riccardo Cretella i ta decyzja nie spodobała się zawodnikowi, który najprawdopodobniej w lekceważących słowach zwrócił się do trenera Lamberto Marginiego.

Szkoleniowiec nie utrzymał nerwów na wodzy i po chwili ruszył w kierunku ławki rezerwowych. Tam uderzył swojego zawodnika. Sytuacja nie umknęła uwadze sędziemu, który wyrzucił Marginiego z ławki. Trener ukarany został czerwoną kartką, co oznacza też dyskwalifikację.

Sytuację próbowali opanować inni rezerwowi, ale na nic się to zdało. Sędzia nie zmienił swojej decyzji. Dodajmy, że US Grosseto 1912 wygrało z SSC Monterosi 1:0 i jest liderem grupy E Serie D. 

Zobacz całą sytuację:Czytaj także:

Szambo wylało. W Barcelonie afera, jakiej w piłce jeszcze nie było
"Czerwone Diabły" górą, VAR przekleństwem londyńczyków

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL