Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew Boniek i Grzegorz KrychowiakNewspix / Tomasz Jastrzebowski / Foto Olimpik / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek i Grzegorz Krychowiak

Koronawirus. Zbigniew Boniek proponuje nowy challenge. Rzucił wyzwanie Grzegorzowi Krychowiakowi

Michał Fabian
Michał Fabian
Zbigniew Boniek zachęca wszystkich do ćwiczeń, które można wykonać w domu albo podczas przerwy w pracy. W mediach społecznościowych zaproponował kolejny challenge, wywołując do tablicy Grzegorza Krychowiaka.

Najpierw było "podbijanie piłki tyle razy, ile mamy lat". Prezes PZPNZbigniew Boniek bez większych problemów zrobił to 64 razy, zachęcając innych do podjęcia wyzwania (więcej TUTAJ>>).

Później "Zibi" zaprezentował inne ćwiczenie, na mięśnie brzucha. "Dzieci, młodzież, to do was apel. Chcecie być piłkarzami, to codziennie wykonujcie po 100 brzuszków. Dla mnie to żaden problem" - powiedział, udowadniając to na nagraniu.

Boniek rzucił teraz kibicom kolejne wyzwanie. "Oprócz pracy mały relax, spróbujcie prawa-lewa, 2razy prawa-2razy lewa i tak aż do 5-5!!!" - to jego wpis Twitterze (pisownia oryginalna).

Prezes PZPN zaprosił do wykonania zadania jednego z reprezentantów Polski. "Dawaj, Grzegorz Krychowiak" - napisał. "Krycha" na razie nie odpowiedział.

Czytaj także: Koronawirus. Piłka nożna. Wybory mogą się opóźnić. Zbigniew Boniek dłużej prezesem PZPN?
Czytaj także: Zbigniew Boniek dumny z synowej. Dostała prestiżową nagrodę

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Zbigniew Boniek o zarażeniu Bartosza Bereszyńskiego. "Przechodzi to tak, jak bardzo lekką grypę"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL