Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano RonaldoGetty Images / Tullio M. Puglia / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Serie A. Nietypowa tradycja w Juventusie. Cristiano Ronaldo obdarował kolegów

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Interesujący zwyczaj panował do niedawna w Juventusie Turyn. Za kadencji trenera Allegriego każdy, kto dostał czerwoną kartkę, musiał kupić prezent całej drużynie. Wojciech Szczęsny zdradził, co otrzymał od Cristiano Ronaldo.

Kiedy trenerem Juventusu Turyn był Massimiliano Allegri panował zwyczaj, że zawodnik, który otrzymał czerwoną kartkę, musiał kupić prezent swoim kolegom z zespołu i pracownikom klubu. Wojciech Szczęsny opowiedział, co się wydarzyło, gdy z boiska wyrzucony został Cristiano Ronaldo.

- Dostaliśmy wszyscy iMaca. Z bardzo dużym opóźnieniem, bo nie mógł pogodzić się z czerwoną kartką i twierdził, że nic nie zrobił. Trochę mu to zajęło, około dwóch miesięcy się kłócił, ale wszyscy dostaliśmy iMaca - powiedział Szczęsny w programie "Foot Truck".

Bramkarz reprezentacji Polski przyznał, że on również musiał kupić prezent całej drużynie. Nie za czerwoną kartkę, a za spóźnienie na jeden z treningów Juventusu Turyn.

- Budzę się rano we wtorek, okazało się, że jest środa, a tego dnia trening był o 11. Zjadłem śniadanie i zadzwonił do mnie kierownik i pyta, gdzie jestem. Powiedział, że już jest trening. "Wojtek, wszyscy już są i za chwilę się trening zaczyna" - skomentował Wojciech Szczęsny.

- Wyjechałem około 15 minut po zbiórce, przyjechałem ponad pół godziny spóźniony. Na trening zdążyłem, bo musimy być w klubie godzinę przed, ale jak chłopacy zobaczyli, powiedzieli: "o, będziemy mieć prezenty". Negocjowałem, jaka ma być cena tego prezentu, bo za to, że się spóźniłem, nie może być kara jak za czerwoną kartkę. Kupiłem słuchawki dla wszystkich - zakończył polski bramkarz.

Czytaj także:
Michał Listkiewicz: Powinno być jak w Niemczech
Euzebiusz Smolarek: Nie możemy zgodzić się na odgórne cięcia kontraktów piłkarzy

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Czy Juventus Turyn obroni tytuł mistrzowski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL