Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Ruchu ChorzówNewspix / Marcin Bulanda / PressFocus / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów (wirtualnie) pokonał Ślęzę Wrocław. Przy Cichej mają wyobraźnię

Michał Piegza
Michał Piegza
Rozgrywki ligowe zostały zawieszone. Nie oznacza to jednak, że kibice muszą się nudzić. W niedzielę Ruch Chorzów wirtualnie pokonał Ślęzę Wrocław. Relację "na żywo" ze spotkania przeprowadziła oficjalna strona Niebieskich.

Na ewentualne wznowienie rozgrywek ligowych poczekamy jeszcze co najmniej kilka tygodni. Nie oznacza to dla kibiców nudy. Od początku tygodnia Ruch Chorzów sprzedawał wirtualne bilety na spotkanie ze Ślęzą Wrocław.

Do niedzieli wejściówki w cenie 10 złotych zakupiło ponad 2000 kibiców, w poniedziałek okaże się, ilu dokładnie fanów nabyło bilety. Klub poszedł dalej w zabawie. Ruch Chorzów przeprowadził relację "na żywo" z tego odbywającego się w wyobraźni prowadzącego spotkania. 

Kibice aktywnie uczestniczyli w komentowaniu spotkania na Twitterze. Jeden z fanów zauważył nawet, że Niebieskim grozi walkower, ponieważ w składzie pojawił się nieuprawniony zawodnik Kacper Kawula.

Dodajmy, że w niezwykle bujnej wyobraźni prowadzącego Ruch pokonał Ślęzę 4:2. Mamy nadzieję, że wiosną dojdzie do rzeczywistej potyczki obu drużyn w rozgrywkach III ligi i wówczas przekonamy się, która z drużyn jest lepsza.

Czytaj także:
--> Koronawirus: kibice Ruchu Chorzów kupili szpitalowi pralkę i suszarkę
--> Koronawirus. III liga gr. III może zostać podzielona na grupy

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Paul Pogba w koszulce giganta. Nie chodzi o Manchester United

Sezon III ligi zostanie wznowiony w maju?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL