Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo i jego drogi zegarekGetty Images / Jan Kruger / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i jego drogi zegarek

Koronawirus. Tylko 45 sekund wysiłku. Ty też możesz zmierzyć się z Cristiano Ronaldo (wideo)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Lekarze zalecają, żeby w czasie kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa nie zapominać o aktywności fizycznej. Cristiano Ronaldo rzucił wyzwanie internautom. Każdy może rywalizować z gwiazdą futbolu.

"Cześć, mam dla Was nowe wyzwanie, żebyście pozostawali aktywni: 'Living Room Cup', przebywając w domu (podczas społecznej kwarantanny - przyp. red.). Czy zdołacie pobić mój rekord? Pokażcie mi, co potraficie" - napisał na Instagramie Cristiano Ronaldo.

Słynny piłkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii przekazał pałeczkę internautom, ale rekord został przez niego wyśrubowany do granic możliwości. Zadanie polega na wykonaniu, jak największej liczby spięć mięśni brzucha w leżeniu na plecach w czasie 45 sekund.

Rekord Ronaldo to aż 142 powtórzenia. W zabawie może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach, żeby zmierzyć się w tej konkurencji z zawodnikiem "Starej Damy". Wystarczy osiągnąć wynik lepszy od CR7, przesłać wideo do Portugalczyka i... sława gwarantowana.

W dobie pandemii wirusa SARS-CoV-2 lekarze zalecają wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Codzienna porcja ruchu jest bowiem niezbędna dla zdrowia i wzmacnia nasz układ odpornościowy. Dyrektor generalny WHO, Tedros Adhanom, podkreślił ogromne znaczenie aktywności fizycznej szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

 

Zobacz:
Dramatyczny apel lekarza: Od was zależy czy przejdziemy piekło, czy pójdziemy w komplecie na żużel i piwo (wywiad)
Koronawirus i Ludogorec Razgrad. Kirył Domuscziew wyleczył COVID-19 i wziął się za pomoc innym. Klub również działa

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 11-latek z Polski robi furorę w Barcelonie. Zobacz piękne gole Michała ŻukaZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL