Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Pep Guardiola (z lewej) i Khaldoon Al MubarakGetty Images / Victoria Haydn/Manchester City FC / Na zdjęciu: Pep Guardiola (z lewej) i Khaldoon Al Mubarak

Piłka nożna. Smutny dzień dla Pepa Guardioli. Szef Manchesteru City przekazał wyrazy wsparcia

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Pep Guardiola otrzymuje wiele wyrazów wsparcia po tym, jak stracił matkę. Informacja o jej śmierci pojawiła się w poniedziałek. Kondolencje dla szkoleniowca przesłał między innymi właściciel Manchesteru City.

- W tym niezwykle smutnym czasie otaczamy Pepa naszymi modlitwami i przekazujemy mu serdeczne wyrazy współczucia. Pep oraz jego bliscy mają miłość i wsparcie całej rodziny City - powiedział właściciel Manchesteru City Khaldoon Al Mubarak, cytowany przez oficjalny profil klubu na Twitterze.

Dolors Sala Carrio zmarła w wieku 82 lat. Matka Pepa Guardioli była zakażona koronawirusem. "Rodzina Manchesteru City jest zdruzgotana. W poniedziałek w Barcelonie zmarła matka Pepa Guardioli Dolors Sala Carrio. Chorowała na koronawirusa. Miała 82 lata" - przekazał w poniedziałek Manchester City, w którym Guardiola pracuje w roli trenera.

"Wszyscy związani z klubem przesyłają wyrazy współczucia w tym najbardziej niepokojącym czasie dla Pepa, jego rodziny i wszystkich przyjaciół" - pisali przedstawiciele klubu z Manchesteru.

Dolors Sala Carrio wychowała czwórkę dzieci - dwie córki, a także dwóch synów. Pep Guardiola urodził się jako trzeci. Jak poinformowało "The Sun", mieszkała w Santpedor. To spokojna miejscowość w Katalonii, gdzie dorastał Guardiola.

Czytaj także:
Dobre wieści ws. Rustu Recbera. Były bramkarz opuścił szpital

Zaskakujące wyznanie Dawida Janczyka. "Niedawno chcieli mnie w Katarze"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL