Najnowsze Wyniki/Kalendarz
koszulka z logo Premier League i maseczka Getty Images / Visionhaus / Na zdjęciu: koszulka z logo Premier League i maseczka

Jedna osoba zakażona w Tottenhamie Hotspur. To jedyny przypadek w Premier League

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Wszystkie kluby Premier League mają za sobą piątą serię testów. Tym razem wyszedł jeden potwierdzony przypadek zakażenia. To osoba z Tottenhamu Hotspur.

Premier League przygotowuje się na wznowienie sezonu. Jeżeli nic się nagle nie zmieni, to pierwsze mecze odbędą się już 17 czerwca. Na razie we wszystkich klubach przeprowadzane są testy na obecność koronawirusa.

W czwartej serii nie było zakażonych. Tak dobrych wyników już nie przyniosły piąte testy. Władze ligi informują o jednym potwierdzonym przypadku na 1197 osób. Koronawirus dopadł jedną osobę z Tottenhamu Hotspur.

Personalia zakażonego są owiane tajemnicą. Nie wiadomo też, czy jest to piłkarz. Klub z Londynu od razu wysłał tę osobę na kwarantannę. Na razie 7-dniową, po której zostanie wykonany kolejny test.

Na razie nie ma powodów do obaw. Jeden potwierdzony przypadek niczego nie zmienia w kontekście wznowienia sezonu. Problem by był, gdyby w Tottenhamie było więcej zakażonych.

Premier League. Gracz Manchesteru City złamał zasady dystansu społecznego. Phil Foden grał na plaży w piłkę >>

Premier League jest ewenementem. Kluby otrzymały zgodę na sparingi >>

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Simon nie wierzy w reżim sanitarny na stadionach. "Życzę powodzenia temu, kto będzie miał nad tym zapanować"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL