Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Manchester City
22' David Silva 44' Vincent Kompany 70' Vincent Kompany 89' Gabriel Jesus
Leicester City
90' Kelechi Iheanacho
1:0

Koniec. Gol Kompany'ego dał City wygraną i powrót na pozycję lidera Premier League. Wszystko wyjaśni się w niedzielę.

Jeszcze gramy. Piłka jednak pod bramką Lisów.

Leicester atakuje, City stara się wyprowadzić kontrę i zamknąć mecz.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: John Stones.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kelechi Iheanacho.

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Jesus.

Powinno być 1:1! Dogranie do Iheanacho, który spudłował z szesnastu metrów. To powinien być gol!

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

Piłka trafiła przed polem karnym do Bernardo Silvy, strzał poszybował metr ponad bramką.

Manchester City na połowie Leicester. Gospodarze długo wymieniają podania, a czas płynie. To już jednak miejscowych nie martwi.

Marc Albrighton uderzył sprzed pola karnego, wprost w bramkarza.

Ożywili się goście. Leicester nie zamierza przegrać bez walki. Zapowiada się pasjonująca końcówka.

Gol! Strzelił Vincent Kompany. Cóż za strzał z ok. 35 metrów oddał Kompany! Belg trafił w same "widły". Schmeichel nie miał szans na obronę tego uderzenia! 1:0!

Schmeichel kapitalnie interweniował nogą odbijają strzał z pięciu metrów Aguero! Nieprawdopodobna interwencja Duńczyka!

Coraz mniej czasu na zdobycie gola mają gospodarze. Ich akcje wyglądają groźnie, brakuje jednak wykończenia.

Wyjście Lisów, Maguire przeprowadził rajd, podał do Maddisona, ten mógł jeszcze zagrywać do partnera, ale uderzył. Tuż obok słupka!

Jedno z nielicznych wyjść gości, akcja Leicester zakończyła się jednak przed polem karnym City.

Sterling padł w polu karnym gości, sędzia nakazał grać dalej.

Trwa ostrzał bramki Lisów, sprzed pola karnego uderzył Ilkay Gundogan, minimalnie niecelnie.

Man City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Leroy Sane.

Płasko sprzed pola karnego uderzał Sterling, piłka minęła bramkę.

Strzał Bernardo, piłka poszybowała ponad poprzeczką. City ma jeszcze sporo czasu, ale nerwy odgrywają sporą rolę.

Sterling miał świetną okazję do oddania strzału, ale spudłował niemiłosiernie! W bramce źle zachował się chwilę wcześniej Schmeichel.

Będzie siódmy rzut rożny dla City. Goście z kornera jeszcze piłki nie dogrywali.

Mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzył Bernardo. Gospodarze starają się przejąć inicjatywę.

David Silva ostro potraktował rywala. Zawodnik City drugiej kartki w meczu nie otrzymał.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Póki co bez goli, co sprawia, że liderem Premier League wciąż jest Liverpool.

Sprzed pola karnego płasko uderzył Bernardo Silva, Schmeichel złapał piłkę, a sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vincent Kompany.

Sędzia ustnie upomniał Schmeichel. Duńczyk zdaniem arbitra gra na czas.

Sprzed pola karnego uderzał Sterling, trafił w rywala.

Cały czas City w ataku, Leicester głęboko cofnięte sporadycznie przekracza połowę.

To mogła być groźna kontra Lisów, James Maddison potknął się jednak i nie był w stanie odegrać piłki.

Jeden z nielicznych w ostatnich minutach wypadów gości. Dogranie z prawej strony złapał Ederson.

Naciskają gospodarze, gol wisi na włosku. Przed momentem strzał Bernardo Silvy o centymetry minął cel.

Po dośrodkowaniu z rogu Aguero uderzał głową, piłka odbiła się od poprzeczki, a Schmeichel wyciągnął futbolówkę tuż sprzed linii! Sporo szczęścia mieli goście.

Lewą nogą z 17 metrów uderzał Foden, trafił w Tielemansa.

Groźnie było pod bramką Lisów. Bernardo uderzał, trafił jednak w rywala i będzie rzut rożny.

Silva do Sterlinga, który jednak nie doszedł do piłki. Od bramki wznowią grę goście.

Wyrównane spotkanie, gra w ostatnich minutach toczy się głównie w środku pola.

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Silva.

Fani City domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia był innego zdania.

Leicester nie zamierza bronić się przed rywalem. Goście co kilka minut przeprowadzają groźne akcje.

Miejsce do oddania strzału wypracował sobie Walker. Obrońca uderzył wysoko ponad bramką gości.

Sprzed pola karnego w środek bramki uderzył Tielemans. Ederson złapał piłkę.

Piłka spadła pod nogi Fodena, ten uderzył z ok. 12 metrów. Wprost w ręce bramkarza.

Ricardo Pereira uderzał z pola karnego, piłkę ofiarnie zablokował Kompany. Po chwili kolejny strzał i kolejny blok gracza City. Pokazało pazur Leicester.

Na moment na połowę gospodarzy przedostali się gracze gości. Jednak tylko na moment. City ponownie pod bramką Lisów.

Od początku w ataku City. Leicester w głębokiej defensywie.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Michael Dean.

W sobotę mecz wygrał Liverpool i został liderem Premier League. Jaka będzie odpowiedź Manchesteru City tuż przed ligowym finiszem?