Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ŁKS Łódź
6' Łukasz Sekulski 21' Łukasz Piątek
Raków Częstochowa
23' Igor Sapała 80' Tomas Petrasek
2:0

Koniec. ŁKS wygrał 2:0 i jest już niemal pewny awansu do Lotto Ekstraklasy, w której już jest Raków.

ŁKS Łódź. Schodzi: Dani Ramírez. Wchodzi: Piotr Pyrdoł.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Szczepański dobiegł w polu karnym do linii końcowej, wycofał do partnera. Tam jednak znaleźli się obrońcy ŁKS-u, którzy wybili piłkę.

Raków. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Franciszek Wróblewski.

Szybka akcja łodzian, strzał Ramireza minął jednak słupek bramki Gliwy.

Czerwoną kartkę za prawdopodobnie obrazę arbitra otrzymał Tomas Petrasek.

Rzut wolny dla Rakowa. Dośrodkowanie Kuna z prawej strony pola karnego bardzo złe.

W ataku Raków, częstochowianie jednak wciąż mają problemy ze stwarzaniem okazji do zdobycia gola.

Już tylko kwadrans mają częstochowianie na zmianę wyniku. Niewiele jednak wskazuje na to, że im się to uda.

Raków. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

Uspokaja piłkarzy arbiter. Sekulski ostro potraktował rywala, kolegę "pomścić" chciał Gliwa.

Z rzutu wolnego bardzo niecelnie uderzył Kalinkowski.

Sekulski atakował Gliwę, który miał już piłkę w rękach. Bramkarz futbolówkę wypuścił i sędzia odgwizdał faul.

Częstochowianie cały czas szukają kontaktowego gola, ale łodzianie nie zamierzają tylko się bronić. ŁKS chce wyprowadzić kontrę i zamknąć mecz.

Powinno być 3:0. W świetnej sytuacji znalazł się Bryła, któremu podawał Kalinkowski. Zawodnik gospodarzy uderzył jednak w boczną siatkę.

Dużo lepiej po zmianie stron prezentują się goście. Raków stara się odrobić straty.

Niebezpiecznie pod bramką ŁKS-u, Kołba ofiarną interwencją uratował łodzian.

Raków. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Patryk Kun.

Raków mógł zlapać kontakt bramkowy. Strzał Listkowskiego odbił Kołba, dobitka Szczepańskiego była niecelna.

Kolejna próba Ramireza, ponownie niecelnie. Gliwa nie musiał interweniować.

Strzał Ramireza, piłka poszybowała daleko od bramki Gliwy.

Akcja Rakowa. Do sytuacji strzeleckiej mógł dojść Eze, łodzianom udało się wybronić.

Wracamy do meczu!

Przerwa. ŁKS zasłużenie prowadzi i jest coraz bliżej awansu do Lotto Ekstraklasy.

Sędzia doliczył minutę.

Strzelał Bryła. Pewnie w bramce zachował się Gliwa, który obronił dość proste uderzenie.

Raków w końcu na dłużej pod bramką ŁKS-u. Jednak goście nie potrafią wykreować sobie okazji do zdobycia gola.

Strzelał Sekulski, jednak napastnik uderzył bardzo niecelnie.

Częstochowianie starają się grać wysokim pressingiem. Jednak nie przynosi to oczekiwanego efektu. ŁKS cały czas przeważa.

Z dystansu uderzał Kalinkowski, piłka poszybowała daleko od bramki.

Efektownie starają się grać łodzianie. Gospodarze grają na dużym luzie. Dwa zdobyte gole zrobiły swoje.

ŁKS wciąż w ataku. Łodzianie dominują nad częstochowianami, którzy po zapewnieniu sobie awansu wyraźnie odpuszczają walkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Asystował mu Patryk Bryła. Kapitalna kontra łodzian, którzy przejęli piłkę pod własną bramką. Ze środka pola Sekulski do Bryły, ten do Piątka, który uderzył płasko z ok. 12 metrów. Gliwa nie był w stanie obronić tego strzału. 2:0!

Z ok. 16 metrów uderzył Klimczak, Gliwa z problemami złapał dość prosty strzał.

Dobre tempo meczu, jednak niewiele spięć podbramkowych.

Kolejny raz zewnętrzną częścią stopy dośrodkował Bryła, główkowal Sekulski. Wprost w ręce Gliwy.

Nie potrafią goście poważniej zagrozić łodzianom. ŁKS kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

Powinno być 2:0! Po dograniu Bryły Sekulski nie zdobył gola. Częstochowianom udało się cało wyjść z opresji.

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Świetny początek łodzian! Po dośrodkowaniu piłki w pole karne i zgraniu jej Sekulski mocnym strzałem z czterech metrów pokonał Gliwę! 1:0.

Póki co bez groźniejszych spięć. Gra toczy się głównie w środku pola.

ŁKS zamierza od początku atakować. Podobne plany ma Raków. Ciekawy bój zapowiada się w Łodzi.