Hummels zabawił się z bramkarzem. Niemiec podciął piłkę i trafia na 4:2.

Wciąż 3:2 dla Bayernu! Zakaria uderzył w słupek!

Bayern znów na prowadzeniu! Na 3:2 trafia Goretzka.

Niezły strzał Alcantry. Hiszpan uderzył niemal z miejsca.

Próba Bayernu również obroniona. Ale Bawarczycy wciąż prowadzą.

Nieudana próba Herrmanna. Broni Ulreich!

James Rodriguez zaczął serię jedenastek i trafił. 1:0 dla Bayernu.

Koniec podstawowego czasu gry! Zaraz przed nami rzuty karne.

Herrmann walczył na lewej stronie i dośrodkował w pole karne. Jego podanie wybił Hummels.

Rzuty karne zbliżają się coraz większymi krokami... Żadnych strzałów i składnych akcji w ciągu pięciu ostatnich minut.

Bayern. Schodzi: Woo-Yeong Jeong. Wchodzi: Joshua Zirkzee.

M'gladbach. Schodzi: Michael Cuisance. Wchodzi: Julio Villalba.

Aktywny jest na lewej flance Jeong. Koreańczyk zszedł z piłką w pole karne i oddał mocny strzał w sam środek bramki. Nicolas wybił piłkę.

Jeong zagrywał z lewej strony w pole karne. Wagner nie otrzymał podania, bo ubiegł go obrońca.

Dośrodkowanie w pole karne Borussii do Wagnera. Napastnik uderzył głową, ale piłka przeleciała obok słupka.

Drużyny grają w żółwim tempie. Nie zanosi się na bramki, chociaż zawodnicy mają jeszcze kwadrans. Oby okazał się przełomowy dla tego spotkania...

Bayern. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Leon Goretzka.

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Wagner za faul na Benesie.

M'gladbach. Schodzi: Florian Neuhaus. Wchodzi: Denis Zakaria.

M'gladbach. Schodzi: Ibrahima Traore. Wchodzi: Torben Muesel.

Wagner dostał piłkę w polu karnym, ale był tyłem do bramki. Napastnik nie zdążył się obrócić.

Piłkarze nie rozpieszczają kibiców. Tempo nie rozkręca się z minuty na minutę, a za nami już połowa spotkania.

Herrmann nieźle dryblował na lewej stronie i wywalczył sobie pozycję do dośrodkowania. Uderzał Traore, ale jego próba nieudana. Ulreich nie musiał interweniować.

Bayern dominuje na połowie Borussii. Sanchez dogrywał na głowę Wagnera, ale tym razem snajper nie poradził sobie z piłką.

Bardzo dobre dośrodkowanie Jeonga z lewej strony. Do piłki doskoczył Sandro Wagner i oddał niezły strzał głową. Broni Nicolas!

Beyer dostał podanie na prawej stronie i mógł rozkręcić niezły atak. Obrońca Borussii poślizgnął się jednak w polu karnym Bayernu i stracił piłkę.

Ależ szansa dla Borussi! Drmić popędził lewą stroną pola karnego i stanął niemal oko w oko z Ulreichem. Napastnik uderzał w kierunku dalszego słupka, ale broni bramkarz Bayernu!

Bawarczycy przycisnęli rywali na ich połowie, ale ci sprawnie zdołali się przemieścić pod bramkę Ulreicha.

Hummels wykazał się kreatywnością i prostopadle zagrał do Rodrigueza. Kolumbijczyka uprzedził jednak bramkarz.

Herrmann urwał się rywalom i zszedł z piłką do środka. Zawodnik Borusssii oddał strzał, ale zdążył zablokować go Boateng.

Nieudane dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza. Bayern jednak wciąż przy piłce.

Jeong faulowany na połowie Borussii. Bayern będzie miał rzut wolny.

Zaczęli! Przy piłce Bawarczycy.

Bawarczycy awansowali po pokonaniu Fortuny Duesseldorf po rzutach karnych (0:0, w karnych 8:7). Z kolei Borussia wyeliminowała w półfinale Herthę Berlin 1:0.

Zapraszamy na relację LIVE z finału towarzyskiego turnieju Telekom Cup. O tytuł powalczą ze sobą Bayern Monachium i Borussia Moenchengladbach. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:30!