WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Eintracht Frankfurt
23' Luka Jović 58' Makoto Hasebe 61' Gelson Fernandes
Chelsea FC
19' Andreas Christensen 45' Pedro Rodriguez
1:1

Koniec. Remis we Frankfurcie. Sprawa awansu wciąż jest otwarta, jednak w trochę lepszej sytuacji są gracze Chelsea.

Akcja Chelsea zatrzymana. Na spalonym Olivier Giroud.

To już ostatnie sekundy meczu. Zespoły nie chcą popełnić błędu, starają się zabezpieczać tyły.

Eintracht. Schodzi: Simon Falette. Wchodzi: Jetro Willems.

Sędzia doliczył 5 minut.

Sporo emocji w końcowych minutach. Ofensywniej zaczął grać Eintracht, swojej szansy na zdobycie zwycięskiej bramki szuka Chelsea.

Strzelał Palencia, piłkę w ostatnim momencie zablokował David Luiz. Chwilę wcześniej ponad bramką uderzył Abraham.

Z kilku metrów do siatki nie trafił Goncalo Pacienca! Po kapitalnej akcji piłkę podawał da Costa.

Już tylko dziesięć minut do końca meczu. Chelsea cały czas szuka zwycięskiego gola. Eintracht jednak jest nieobliczalny.

Hazard dośrodkował piłkę, strzał Davida Luiza kapitalnie obronił Trapp!

Uderzał Loftus-Cheek, piłkę odbił Trapp. Po chwili strzał Hazarda zablokował Martin Hinteregger!

Strzelał Giroud, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Trappa.

Emerson do Pedro, a ten zbyt długo zwlekal z oddaniem strzału. Dobrze zdołał interweniować obrońca.

Dwadzieścia minut do końca meczu. Która z drużyn będzie w stanie zadać decydujący cios?

Nic nie zmienia się w meczu. Wciąż w ataku Chelsea. Przed momentem dogrywał Emerson, nikt jednak nie wykorzystał podania obrońcy.

Dogranie w pole karne, do piłki doszedł Giroud, efektem jedynie rzut rożny dla Chelsea. Goście cały czas przeważają.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

Żółtą kartkę otrzymał Gelson Fernandes.

David Luiz uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w poprzeczkę bramki gospodarzy!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Makoto Hasebe.

Kolejny strzał Chelsea, uderzenie Williana pewnie obronił Trapp.

Ruben Loftus-Cheek ruszył z piłką, strzał zawodnika Chelsea minął jednak bramkę Eintrachtu!

Gorzej starcie zniósł Jorginho. Rode w miarę szybko pozbierał się z boiska.

Rode i Jorginho zderzyli się w okolicach środka pola. Będzie potrzebna pomoc masażystów.

Akcja Eintrachtu. Dogranie do Jovicia, który jednak znalazł się na spalonym.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Eintracht długo prowadził, Chelsea w końcówce 1. połowy doprowadziła do remisu.

Sędzia doliczył minutę.

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Ruben Loftus-Cheek. Chelsea dążyła do wyrównania i chwilę przed przerwą goście dopięli swego. Dogrywał Loftus-Cheek, piłkę przejął Pedro, który precyzyjnym uderzeniem pokonał Trappa. 1:1!

Po rozegraniu piłki z rzutu rożnego kolejny strzał oddał Ruben Loftus-Cheek. Zawodnik Chelsea nie trafił w bramkę.

Uderzał Ruben Loftus-Cheek, piłkę zablokował jednak zawodnik Eintrachtu.

Męczy się Chelsea w ofensywie. Poza minimalnie niecelnym strzałem Pedro goście nie zagrozili poważniej Trappowi.

Eintracht na dłużej przedostać się pod bramkę Chelsea. Gospodarze jednak nie stworzyli zagrożenia.

Obraz gry nie ulega zmianie. Przeważa Chelsea, ale goście nie potrafią wykreować sobie okazji do zdobycia wyrównującego gola.

Chelsea dąży do wyrównania, gol dodał jednak Eintrachtowi pewności siebie.

Mogło być 1:1! Uderzał Pedro Rodriguez, strzał z ok. 16 metrów minął bramkę gospodarzy.

Gol! Strzelił Luka Jović. Asystował mu Filip Kostić. Po kontrze do dośrodkowania Kosticia doszedł Jović. Precyzyjnego strzału głową z ok. jedenastu metrów Kepa nie mógł obronić. 1:0!

Do dogrania doszedł Abraham, strzał minął jednak bramkę Chelsea.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andreas Christensen.

W końcu Eintracht. Strzelał Kostić, Kante zablokował uderzenie. Mogło być groźnie pod bramka Chelsea.

Cały czas przeważają goście. Eintracht cały czas na własnej połowie, gracze gospodarzy nie zamierzają zbyt wiele ryzykować.

Pedro do Loftus-Cheeka. Ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

Szukają dziury w obronie rywala goście. Póki co gracze Eintrachtu błędów nie popełniają.

Pierwsza groźniejsza akcja Eintrachtu. Dogranie Kosticia, ale nikt do piłki nie doszedł.

Od początktu aktywniejsi są goście. Eintracht póki co czeka na rywala.

Dośrodkował Pedro, niecelnie uderzył Kante. Pierwsza okazja Chelsea.