Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cracovia
21' Niko Datković
Jagiellonia Białystok
21' Jesus Imaz 56' Bodvar Bodvarsson
0:1

Trener Probierz po raz kolejny pokazuje, że niestety nie zawsze potrafi przegrywać. Niepotrzebne słowa, awantury.

Koniec. Jagiellonia w Krakowie pokonała Cracovię 1:0 i awansowała na 4.miejsce w Lotto Ekstraklasie.

Niewiele wskazuje na to, aby Cracovia miała doprowadzić do remisu.

Uderzał Cabrera, Kelemen złapał piłkę, a sędzia do 2. połowy doliczył 3 minuty.

Cracovia cały czas w ataku, ale nie potrafi poważniej zagrozić Kelemenowi.

Ucierpiał Arsenić, przerwa w grze. Zawodnik Jagiellonii leży na murawie.

Kelemen główkował dwa metry przed własnym polem karnym. Piłkę przejął Hernandez, chciał lobować bramkarza, został jednak przyblokowany.

Cracovia na połowie Jagiellonii. Gospodarze długo konstruują swoje akcje i goście są w stanie w porę interweniować.

Uderzał Gol, wydawało się, że padnie bramka. Piłka jednak o centymetry minęła słupek!

Jagiellonia oddaliła grę od własnej bramki. Goście na połowie Pasów celebrują wznowienie meczu.

Kelemen obronił strzał Cabrery z pięciu metrów. Cóż za interwencja!

Już niewiele ponad kwadrans ma Cracovia na doprowadzenie do remisu.

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Daniel Pik.

Przed momentem znowu przed szansą na gola mógł stanąć Hanca, ale nie zdołał wślizgiem dojść do piłki.

Hanca już pokonał Kelemena, piłkę sprzed lini wybił obrońca. W domu będzie uznanie i brawa. A może nie tylko.

Airam Cabrera z rzutu wolnego uderzył metr ponad bramką Kelemena.

Cracovia. Schodzi: Bojan Cecarić. Wchodzi: Sergiu Hanca.

Cracovia. Schodzi: Jakub Serafin. Wchodzi: Milan Dimun.

Będzie rzut wolny dla Cracovii metr sprzed linii pola karnego.

Z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Diego Ferraresso.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bodvar Bodvarsson.

Ołeksij Dytiatjew nie trafił w bramkę z trzech metrów. Okazało się jednak, że wcześniej był na spalonym.

Optyczna przewaga Cracovii. Gospodarze wciąż mają problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką Kelemena.

Ruszył lewą stroną Kostal, wpadł z piłką w pole karne, ale Dytiatjewa nie zdołał minąć.

Zagranie do Wdowiaka, który znalazł się na spalonym.

Lewą nogą uderzył Kostal, Pesković pewnie interweniował.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Jagiellonia prowadzi w Krakowie z Cracovią po golu Imaza z rzutu karnego.

Kadlec uciekł prawą stroną, wpadł w pole karne, ale jego dogranie złapał Pesković.

Sprzed pola karnego mocno uderzył Airam Cabrera. Piłka minęła bramkę gości o metr.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Zbliżamy się do przerwy. Cracovia nie jest w stanie zagrozić Jagiellonii.

Rwany mecz w ostatnich minutach. Akcje często są przerywane, niewiele dzieje się pod bramkami.

Po rzucie wolnym dla Cracovii w polu karnym Arsenić przypadkowo na rywala.

Cracovia wciąż nie potrafi oddać celnego uderzenia na bramkę Jagiellonii.

Minuty płyną, a Cracovia nie potrafi stworzyć sobie okazji do doprowadzenia do wyrównania.

Bartosz Kwiecień odczuwa zderzenie z Peskoviciem. Zawodnik gości potrzebował pomocy znachora.

Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Gol. Wciąż jednak 0:1.

Faul w ataku Kwietnia, który zderzył się z Peskoviciem. Jagiellonia wciąż daleko od własnej bramki.

Po stracie gola Cracovia nie potrafi zagrozić Jagiellonii. Goście czekają na Pasy na własnej połowie.

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Pewny strzał Imaza, Pesković bez szans na skuteczną interwencję. 0:1!

Żółtą kartkę otrzymał Niko Datković.

Znamy się na piłce. Rzut karny dla gości.

Ewidentny rzut karny dla Jagiellonii! Sędzia jednak jeszcze biegnie do monitora.

Uderzał Kostal, trafił w obrońcę. Gracze Jagiellonii reklamowali zagranie ręką. Będzie "jedenastka"?

Uderzał Wójcicki, źle jednak trafił w piłkę, która potoczyła się daleko od celu.

Problem z kolanem ma Wójcicki. Zawodnik gości pozbierał się jednak z murawy.

Optyczna przewaga należy do Cracovii, Jagiellonia przyczajona. Czeka. Na co? Oby nie na finał Pucharu Polski.

Gra toczy się głównie w środku pola. Zespoły jednak nie zamierzają bronić remisu, tylko szukają szans na gola.

Cracovia szybko wykonała wrzut z autu. Cabrera wpadł z piłką w pole karne, ale do jego dogrania nie doszedł Wdowiak.

Ojjjj! Z pięciu metrów uderzał Gol! Gola jednak nie ma, ponieważ Gol przestrzelił! Niewiele brakowało Golowi do zdobycia gola!

Ucierpiał Diego Ferraresso, który spadł na murawę.

Gramy!

Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Kto wygra mecz?

Po wygranej Piasta Cracovia i Jagiellonia na koniec sezonu najprawdopodobniej zajmą najwyżej 4. miejsce, które może dać prawo gry w europejskich pucharach. Białostoczanie do pucharów mogą dostać się przez Puchar Polski.